Curs Valutar
Preluare curs valutar | Contact

Curs Coroana ceha

Afiseaza cursul Coroana ceha pentru intervalul si

Intervalul curent: 11 noiembrie 2021 - 17 mai 2022.

Cursul mediu pentru Coroana ceha in intervalul selectat este 0.1994 lei

Cursul Coroana ceha maxim inregistrat este 0.2049 lei in data de 3 februarie 2022

Cursul Coroana ceha minim inregistrat este 0.1914 lei in data de 7 martie 2022

Cursul valutar complet pentru coroana ceha

Cursul este exprimat in lei (RON) si se raporteaza la intervalul selectat

Data Valoare Variatie
17 Mai 20220.2002+0.0001
16 Mai 20220.2001+0.0003
13 Mai 20220.1998+0.0031
12 Mai 20220.1967+0.0015
11 Mai 20220.1952-0.0030
10 Mai 20220.1982+0.0010
9 Mai 20220.1972-0.0044
6 Mai 20220.2016+0.0006
5 Mai 20220.2010+0.0003
4 Mai 20220.2007+0.0003
3 Mai 20220.2004-0.0003
2 Mai 20220.2007-0.0009
29 Apr. 20220.2016-0.0003
28 Apr. 20220.2019+0.0001
27 Apr. 20220.2018-0.0007
26 Apr. 20220.2025-0.0002
21 Apr. 20220.2027+0.0003
20 Apr. 20220.2024+0.0001
19 Apr. 20220.2023+0.0001
18 Apr. 20220.20220
15 Apr. 20220.2022-0.0002
14 Apr. 20220.2024+0.0003
13 Apr. 20220.2021-0.0001
12 Apr. 20220.2022+0.0001
11 Apr. 20220.2021+0.0004
8 Apr. 20220.2017+0.0001
7 Apr. 20220.2016-0.0007
6 Apr. 20220.2023-0.0007
5 Apr. 20220.2030-0.0002
4 Apr. 20220.2032+0.0006
1 Apr. 20220.2026+0.0003
31 Mar. 20220.2023-0.0001
30 Mar. 20220.2024+0.0008
29 Mar. 20220.2016+0.0010
28 Mar. 20220.2006-0.0001
25 Mar. 20220.2007+0.0002
24 Mar. 20220.2005-0.0009
23 Mar. 20220.2014+0.0014
22 Mar. 20220.2000-0.0005
21 Mar. 20220.2005+0.0011
18 Mar. 20220.1994-0.0009
17 Mar. 20220.2003+0.0002
16 Mar. 20220.2001+0.0009
15 Mar. 20220.1992+0.0005
14 Mar. 20220.1987+0.0023
11 Mar. 20220.1964+0.0008
10 Mar. 20220.1956+0.0001
9 Mar. 20220.1955+0.0016
8 Mar. 20220.1939+0.0025
7 Mar. 20220.1914-0.0017
4 Mar. 20220.1931+0.0002
3 Mar. 20220.1929+0.0001
2 Mar. 20220.1928-0.0035
1 Mar. 20220.1963-0.0018
28 Feb. 20220.1981-0.0015
25 Feb. 20220.1996+0.0015
24 Feb. 20220.1981-0.0038
23 Feb. 20220.2019-0.0001
22 Feb. 20220.2020-0.0015
21 Feb. 20220.2035+0.0002
18 Feb. 20220.2033+0.0004
17 Feb. 20220.20290
16 Feb. 20220.2029+0.0008
15 Feb. 20220.2021+0.0003
14 Feb. 20220.2018-0.0008
11 Feb. 20220.2026-0.0002
10 Feb. 20220.2028-0.0009
9 Feb. 20220.2037-0.0006
8 Feb. 20220.2043+0.0003
7 Feb. 20220.2040+0.0008
4 Feb. 20220.2032-0.0017
3 Feb. 20220.2049+0.0011
2 Feb. 20220.2038+0.0004
1 Feb. 20220.2034+0.0009
31 Ian. 20220.2025+0.0004
28 Ian. 20220.2021+0.0001
27 Ian. 20220.2020+0.0003
26 Ian. 20220.2017-0.0002
25 Ian. 20220.2019-0.0013
21 Ian. 20220.2032-0.0007
20 Ian. 20220.2039+0.0002
19 Ian. 20220.2037+0.0012
18 Ian. 20220.2025+0.0002
17 Ian. 20220.2023+0.0005
14 Ian. 20220.2018-0.0011
13 Ian. 20220.2029+0.0006
12 Ian. 20220.2023-0.0008
11 Ian. 20220.2031+0.0003
10 Ian. 20220.2028+0.0010
7 Ian. 20220.2018+0.0005
6 Ian. 20220.2013+0.0003
5 Ian. 20220.2010+0.0015
4 Ian. 20220.1995+0.0004
3 Ian. 20220.1991+0.0001
31 Dec. 20210.1990+0.0009
30 Dec. 20210.1981-0.0002
29 Dec. 20210.1983+0.0004
28 Dec. 20210.1979+0.0006
27 Dec. 20210.1973-0.0005
24 Dec. 20210.1978+0.0007
23 Dec. 20210.1971+0.0009
22 Dec. 20210.1962-0.0001
21 Dec. 20210.1963+0.0001
20 Dec. 20210.1962+0.0005
17 Dec. 20210.1957-0.0002
16 Dec. 20210.1959+0.0001
15 Dec. 20210.1958+0.0009
14 Dec. 20210.1949-0.0002
13 Dec. 20210.1951+0.0002
10 Dec. 20210.1949+0.0002
9 Dec. 20210.1947+0.0003
8 Dec. 20210.1944+0.0002
7 Dec. 20210.1942-0.0003
6 Dec. 20210.1945-0.0003
3 Dec. 20210.1948+0.0001
2 Dec. 20210.1947+0.0022
29 Noi. 20210.1925-0.0004
26 Noi. 20210.1929-0.0015
25 Noi. 20210.1944+0.0003
24 Noi. 20210.1941-0.0006
23 Noi. 20210.1947+0.0002
22 Noi. 20210.1945-0.0003
19 Noi. 20210.1948-0.0014
18 Noi. 20210.1962-0.0001
17 Noi. 20210.1963+0.0001
16 Noi. 20210.1962+0.0001
15 Noi. 20210.1961+0.0003
12 Noi. 20210.1958+0.0001
11 Noi. 20210.1957

Curs Valutar Azi

Vrei sa fii zilnic la curent cu variatiile valutare euro dolar? Iti recomandam sa vizitezi pagina dedicata curs valutar azi in care sunt afisate cotatii actualizate zilnic.

Preluare informatii

Ai un site sau blog pe care ai vrea sa afisezi informatiile de pe acest site? Iti punem la dispozitie un modul avansat de preluare informatii valutare ce poate fi personalizat. Acceseaza pagina de preluare curs valutar si vei gasi toate detaliile necesare.

Convertor Valutar

Cauti un calculator valutar avansat pentru schimb valutar care sa iti ofere si detalii despre TVA? Te invitam sa folosesti convertorul valutar disponibil online de pe acest site.

Informatii curs-valutar.ro

Cursul este preluat online de pe site-ul Bancii Nationale a Romaniei (BNR) si este actualizat la zi.

Cursul se actualizeaza in fiecare zi bancara la ora 13:05. Uneori pot exista intarzieri in afisarea cursului. Informatiile afisate pe acest site au caracter pur informativ. Cursul comunicat de catre BNR este valabil pentru ziua urmatoare. Convertorul foloseste implicit ultimul curs BNR disponibil si este setat pe EURO.

Termeni si conditii