Curs Valutar
Preluare curs valutar | Contact

Curs Coroana ceha

Afiseaza cursul Coroana ceha pentru intervalul si

Intervalul curent: 27 noiembrie 2022 - 2 iunie 2023.

Cursul mediu pentru Coroana ceha in intervalul selectat este 0.2072 lei

Cursul Coroana ceha maxim inregistrat este 0.2118 lei in data de 13 aprilie 2023

Cursul Coroana ceha minim inregistrat este 0.2019 lei in data de 6 decembrie 2022

Cursul valutar complet pentru coroana ceha

Cursul este exprimat in lei (RON) si se raporteaza la intervalul selectat

Data Valoare Variatie
2 Iun. 20230.2096+0.0001
31 Mai 20230.2095-0.0001
30 Mai 20230.2096+0.0003
29 Mai 20230.2093-0.0003
26 Mai 20230.2096+0.0001
25 Mai 20230.2095-0.0001
24 Mai 20230.2096-0.0004
23 Mai 20230.21000
22 Mai 20230.2100+0.0003
19 Mai 20230.2097-0.0001
18 Mai 20230.2098+0.0001
17 Mai 20230.2097+0.0007
16 Mai 20230.20900
15 Mai 20230.2090+0.0002
12 Mai 20230.2088-0.0010
11 Mai 20230.2098-0.0003
10 Mai 20230.2101-0.0004
9 Mai 20230.2105+0.0002
8 Mai 20230.21030
5 Mai 20230.2103+0.0004
4 Mai 20230.2099+0.0005
3 Mai 20230.2094+0.0003
2 Mai 20230.2091-0.0010
28 Apr. 20230.2101-0.0003
27 Apr. 20230.2104-0.0001
26 Apr. 20230.2105+0.0004
25 Apr. 20230.2101-0.0003
24 Apr. 20230.2104+0.0005
21 Apr. 20230.2099+0.0002
20 Apr. 20230.2097-0.0007
19 Apr. 20230.2104-0.0009
18 Apr. 20230.2113-0.0005
13 Apr. 20230.2118+0.0013
12 Apr. 20230.2105-0.0003
11 Apr. 20230.2108+0.0002
10 Apr. 20230.2106-0.0002
7 Apr. 20230.2108+0.0002
6 Apr. 20230.2106+0.0002
5 Apr. 20230.2104-0.0004
4 Apr. 20230.2108+0.0001
3 Apr. 20230.2107+0.0004
31 Mar. 20230.2103-0.0001
30 Mar. 20230.2104+0.0011
29 Mar. 20230.2093+0.0009
28 Mar. 20230.2084+0.0003
27 Mar. 20230.2081+0.0003
24 Mar. 20230.2078-0.0001
23 Mar. 20230.2079+0.0008
22 Mar. 20230.2071+0.0009
21 Mar. 20230.2062+0.0011
20 Mar. 20230.2051-0.0003
17 Mar. 20230.2054+0.0002
16 Mar. 20230.2052-0.0007
15 Mar. 20230.2059-0.0011
14 Mar. 20230.20700
13 Mar. 20230.2070-0.0005
10 Mar. 20230.2075-0.0007
9 Mar. 20230.2082+0.0002
8 Mar. 20230.2080-0.0013
7 Mar. 20230.2093+0.0003
6 Mar. 20230.2090-0.0005
3 Mar. 20230.2095-0.0004
2 Mar. 20230.2099-0.0003
1 Mar. 20230.2102+0.0013
28 Feb. 20230.2089+0.0007
27 Feb. 20230.2082+0.0003
24 Feb. 20230.2079+0.0007
23 Feb. 20230.2072-0.0005
22 Feb. 20230.2077+0.0005
21 Feb. 20230.2072-0.0003
20 Feb. 20230.2075+0.0008
17 Feb. 20230.2067-0.0003
16 Feb. 20230.2070+0.0003
15 Feb. 20230.2067+0.0004
14 Feb. 20230.2063-0.0004
13 Feb. 20230.2067-0.0002
10 Feb. 20230.2069+0.0007
9 Feb. 20230.2062+0.0003
8 Feb. 20230.2059+0.0002
7 Feb. 20230.20570
6 Feb. 20230.2057-0.0005
3 Feb. 20230.2062+0.0001
2 Feb. 20230.2061-0.0006
1 Feb. 20230.2067+0.0001
31 Ian. 20230.2066+0.0010
30 Ian. 20230.2056+0.0003
27 Ian. 20230.2053-0.0001
26 Ian. 20230.2054-0.0002
25 Ian. 20230.2056-0.0004
23 Ian. 20230.2060+0.0003
20 Ian. 20230.2057-0.0001
19 Ian. 20230.2058+0.0001
18 Ian. 20230.2057+0.0002
17 Ian. 20230.2055-0.0003
16 Ian. 20230.2058+0.0001
13 Ian. 20230.2057+0.0003
12 Ian. 20230.2054+0.0001
11 Ian. 20230.2053+0.0002
10 Ian. 20230.20510
9 Ian. 20230.2051+0.0003
6 Ian. 20230.2048-0.0002
5 Ian. 20230.2050+0.0003
4 Ian. 20230.2047+0.0006
3 Ian. 20230.2041-0.0008
30 Dec. 20220.2049+0.0006
29 Dec. 20220.2043+0.0001
28 Dec. 20220.2042+0.0009
27 Dec. 20220.2033+0.0010
23 Dec. 20220.20230
22 Dec. 20220.2023-0.0001
21 Dec. 20220.2024-0.0006
20 Dec. 20220.2030+0.0001
19 Dec. 20220.2029+0.0001
16 Dec. 20220.2028+0.0002
15 Dec. 20220.2026-0.0005
13 Dec. 20220.2031+0.0004
12 Dec. 20220.2027+0.0002
9 Dec. 20220.2025+0.0003
8 Dec. 20220.20220
7 Dec. 20220.2022+0.0003
6 Dec. 20220.2019-0.0001
5 Dec. 20220.2020-0.0003
2 Dec. 20220.2023+0.0002
29 Noi. 20220.2021-0.0002
28 Noi. 20220.2023

Curs Valutar Azi

Vrei sa fii zilnic la curent cu variatiile valutare euro dolar? Iti recomandam sa vizitezi pagina dedicata curs valutar azi in care sunt afisate cotatii actualizate zilnic.

Preluare informatii

Ai un site sau blog pe care ai vrea sa afisezi informatiile de pe acest site? Iti punem la dispozitie un modul avansat de preluare informatii valutare ce poate fi personalizat. Acceseaza pagina de preluare curs valutar si vei gasi toate detaliile necesare.

Convertor Valutar

Cauti un calculator valutar avansat pentru schimb valutar care sa iti ofere si detalii despre TVA? Te invitam sa folosesti convertorul valutar disponibil online de pe acest site.

Informatii curs-valutar.ro

Cursul este preluat online de pe site-ul Bancii Nationale a Romaniei (BNR) si este actualizat la zi.

Cursul se actualizeaza in fiecare zi bancara la ora 13:05. Uneori pot exista intarzieri in afisarea cursului. Informatiile afisate pe acest site au caracter pur informativ. Cursul comunicat de catre BNR este valabil pentru ziua urmatoare. Convertorul foloseste implicit ultimul curs BNR disponibil si este setat pe EURO.

Termeni si conditii