Curs Valutar
Preluare curs valutar | Contact

Curs Coroana ceha

Afiseaza cursul Coroana ceha pentru intervalul si

Intervalul curent: 19 octombrie 2017 - 23 aprilie 2018.

Cursul mediu pentru Coroana ceha in intervalul selectat este 0.1824 lei

Cursul Coroana ceha maxim inregistrat este 0.1846 lei in data de 2 februarie 2018

Cursul Coroana ceha minim inregistrat este 0.1786 lei in data de 19 octombrie 2017

Cursul valutar complet pentru coroana ceha

Cursul este exprimat in lei (RON) si se raporteaza la intervalul selectat

Data Valoare Variatie
23 Apr. 20180.1833-0.0007
20 Apr. 20180.18400
19 Apr. 20180.18400
18 Apr. 20180.18400
17 Apr. 20180.18400
16 Apr. 20180.1840-0.0001
13 Apr. 20180.18410
12 Apr. 20180.18410
11 Apr. 20180.1841+0.0002
10 Apr. 20180.1839-0.0003
5 Apr. 20180.1842+0.0003
4 Apr. 20180.1839+0.0002
3 Apr. 20180.1837+0.0002
2 Apr. 20180.18350
30 Mar. 20180.1835+0.0004
29 Mar. 20180.1831+0.0002
28 Mar. 20180.1829+0.0003
27 Mar. 20180.1826-0.0008
26 Mar. 20180.18340
23 Mar. 20180.1834-0.0004
22 Mar. 20180.1838+0.0003
21 Mar. 20180.1835+0.0001
20 Mar. 20180.1834-0.0001
19 Mar. 20180.18350
16 Mar. 20180.1835+0.0001
15 Mar. 20180.1834+0.0002
14 Mar. 20180.1832+0.0001
13 Mar. 20180.18310
12 Mar. 20180.18310
9 Mar. 20180.1831-0.0002
8 Mar. 20180.1833-0.0001
7 Mar. 20180.18340
6 Mar. 20180.1834-0.0002
5 Mar. 20180.18360
2 Mar. 20180.1836+0.0003
1 Mar. 20180.1833-0.0001
28 Feb. 20180.18340
27 Feb. 20180.1834-0.0002
26 Feb. 20180.1836-0.0003
23 Feb. 20180.1839+0.0001
22 Feb. 20180.1838-0.0001
21 Feb. 20180.1839-0.0002
20 Feb. 20180.1841+0.0001
19 Feb. 20180.1840+0.0002
16 Feb. 20180.1838+0.0001
15 Feb. 20180.1837+0.0002
14 Feb. 20180.18350
13 Feb. 20180.1835-0.0002
12 Feb. 20180.1837-0.0001
9 Feb. 20180.1838-0.0005
8 Feb. 20180.1843-0.0001
7 Feb. 20180.1844+0.0003
6 Feb. 20180.1841+0.0002
5 Feb. 20180.1839-0.0007
2 Feb. 20180.1846+0.0001
1 Feb. 20180.1845+0.0004
31 Ian. 20180.1841+0.0005
30 Ian. 20180.1836-0.0003
29 Ian. 20180.18390
26 Ian. 20180.1839+0.0001
25 Ian. 20180.1838+0.0001
23 Ian. 20180.18370
22 Ian. 20180.1837+0.0003
19 Ian. 20180.1834+0.0002
18 Ian. 20180.1832+0.0002
17 Ian. 20180.1830+0.0004
16 Ian. 20180.1826+0.0014
15 Ian. 20180.1812-0.0006
12 Ian. 20180.1818+0.0002
11 Ian. 20180.1816+0.0001
10 Ian. 20180.1815-0.0008
9 Ian. 20180.1823+0.0008
8 Ian. 20180.1815-0.0003
5 Ian. 20180.1818+0.0001
4 Ian. 20180.1817+0.0002
3 Ian. 20180.1815-0.0008
29 Dec. 20170.1823+0.0008
28 Dec. 20170.1815+0.0013
27 Dec. 20170.18020
22 Dec. 20170.1802-0.0001
21 Dec. 20170.1803-0.0002
20 Dec. 20170.1805+0.0004
19 Dec. 20170.18010
18 Dec. 20170.1801-0.0003
15 Dec. 20170.18040
14 Dec. 20170.1804-0.0001
13 Dec. 20170.1805-0.0005
12 Dec. 20170.18100
11 Dec. 20170.1810-0.0002
8 Dec. 20170.1812+0.0002
7 Dec. 20170.1810+0.0007
6 Dec. 20170.1803-0.0006
5 Dec. 20170.1809-0.0002
4 Dec. 20170.1811-0.0011
29 Noi. 20170.1822-0.0002
28 Noi. 20170.1824-0.0002
27 Noi. 20170.1826-0.0004
24 Noi. 20170.1830+0.0004
23 Noi. 20170.1826+0.0002
22 Noi. 20170.1824+0.0002
21 Noi. 20170.1822+0.0005
20 Noi. 20170.1817+0.0002
17 Noi. 20170.18150
16 Noi. 20170.1815+0.0012
15 Noi. 20170.1803-0.0015
14 Noi. 20170.18180
13 Noi. 20170.1818+0.0002
10 Noi. 20170.1816+0.0002
9 Noi. 20170.1814+0.0007
8 Noi. 20170.1807+0.0008
7 Noi. 20170.1799+0.0008
6 Noi. 20170.1791+0.0001
3 Noi. 20170.1790-0.0009
2 Noi. 20170.1799+0.0001
1 Noi. 20170.1798+0.0006
31 Oct. 20170.17920
30 Oct. 20170.1792-0.0002
27 Oct. 20170.1794-0.0002
26 Oct. 20170.1796-0.0001
25 Oct. 20170.1797+0.0004
24 Oct. 20170.17930
23 Oct. 20170.1793+0.0005
20 Oct. 20170.1788+0.0002
19 Oct. 20170.1786

Curs Valutar Azi

Vrei sa fii zilnic la curent cu variatiile valutare euro dolar? Iti recomandam sa vizitezi pagina dedicata curs valutar azi in care sunt afisate cotatii actualizate zilnic.

Preluare informatii

Ai un site sau blog pe care ai vrea sa afisezi informatiile de pe acest site? Iti punem la dispozitie un modul avansat de preluare informatii valutare ce poate fi personalizat. Acceseaza pagina de preluare curs valutar si vei gasi toate detaliile necesare.

Convertor Valutar

Cauti un calculator valutar avansat pentru schimb valutar care sa iti ofere si detalii despre TVA? Te invitam sa folosesti convertorul valutar disponibil online de pe acest site.

Informatii curs-valutar.ro

Cursul este preluat online de pe site-ul Bancii Nationale a Romaniei (BNR) si este actualizat la zi.

Cursul se actualizeaza in fiecare zi bancara la ora 13:05. Uneori pot exista intarzieri in afisarea cursului. Informatiile afisate pe acest site au caracter pur informativ. Cursul comunicat de catre BNR este valabil pentru ziua urmatoare. Convertorul foloseste implicit ultimul curs BNR disponibil si este setat pe EURO.

Termeni si conditii