Curs Valutar
Preluare curs valutar | Contact

Curs Coroana ceha

Afiseaza cursul Coroana ceha pentru intervalul si

Intervalul curent: 20 aprilie 2018 - 23 octombrie 2018.

Cursul mediu pentru Coroana ceha in intervalul selectat este 0.1809 lei

Cursul Coroana ceha maxim inregistrat este 0.1840 lei in data de 20 aprilie 2018

Cursul Coroana ceha minim inregistrat este 0.1782 lei in data de 3 iulie 2018

Cursul valutar complet pentru coroana ceha

Cursul este exprimat in lei (RON) si se raporteaza la intervalul selectat

Data Valoare Variatie
23 Oct. 20180.1808+0.0001
22 Oct. 20180.1807+0.0004
19 Oct. 20180.1803-0.0002
18 Oct. 20180.1805-0.0001
17 Oct. 20180.1806-0.0002
16 Oct. 20180.1808-0.0002
15 Oct. 20180.1810+0.0003
12 Oct. 20180.1807+0.0002
11 Oct. 20180.1805+0.0001
10 Oct. 20180.1804-0.0004
9 Oct. 20180.1808-0.0005
8 Oct. 20180.1813+0.0002
5 Oct. 20180.1811+0.0001
4 Oct. 20180.1810+0.0002
3 Oct. 20180.18080
2 Oct. 20180.1808-0.0001
1 Oct. 20180.1809-0.0006
28 Sep. 20180.1815+0.0001
27 Sep. 20180.1814-0.0007
26 Sep. 20180.1821+0.0002
25 Sep. 20180.1819+0.0002
24 Sep. 20180.1817-0.0005
21 Sep. 20180.1822+0.0002
20 Sep. 20180.1820-0.0010
19 Sep. 20180.1830+0.0004
18 Sep. 20180.1826+0.0002
17 Sep. 20180.1824+0.0002
14 Sep. 20180.1822+0.0007
13 Sep. 20180.1815+0.0001
12 Sep. 20180.1814+0.0008
11 Sep. 20180.1806-0.0001
10 Sep. 20180.18070
7 Sep. 20180.1807+0.0004
6 Sep. 20180.1803+0.0003
5 Sep. 20180.1800+0.0001
4 Sep. 20180.1799-0.0002
3 Sep. 20180.1801-0.0003
31 Aug. 20180.18040
30 Aug. 20180.1804-0.0002
29 Aug. 20180.18060
28 Aug. 20180.1806+0.0003
27 Aug. 20180.1803+0.0003
24 Aug. 20180.1800-0.0007
23 Aug. 20180.1807+0.0002
22 Aug. 20180.1805+0.0001
21 Aug. 20180.1804-0.0004
20 Aug. 20180.1808-0.0002
17 Aug. 20180.1810-0.0001
16 Aug. 20180.1811-0.0002
14 Aug. 20180.1813-0.0001
13 Aug. 20180.1814-0.0005
10 Aug. 20180.1819+0.0005
9 Aug. 20180.18140
8 Aug. 20180.1814+0.0003
7 Aug. 20180.1811+0.0008
6 Aug. 20180.1803+0.0005
3 Aug. 20180.1798-0.0008
2 Aug. 20180.1806-0.0002
1 Aug. 20180.18080
31 Iul. 20180.1808+0.0005
30 Iul. 20180.1803-0.0005
27 Iul. 20180.1808+0.0003
26 Iul. 20180.1805+0.0002
25 Iul. 20180.1803+0.0004
24 Iul. 20180.1799+0.0002
23 Iul. 20180.1797-0.0003
20 Iul. 20180.1800+0.0002
19 Iul. 20180.1798-0.0003
18 Iul. 20180.18010
17 Iul. 20180.1801+0.0001
16 Iul. 20180.1800+0.0003
13 Iul. 20180.17970
12 Iul. 20180.17970
11 Iul. 20180.1797+0.0001
10 Iul. 20180.1796-0.0005
9 Iul. 20180.1801+0.0004
6 Iul. 20180.1797+0.0003
5 Iul. 20180.1794+0.0006
4 Iul. 20180.1788+0.0006
3 Iul. 20180.1782-0.0012
2 Iul. 20180.1794-0.0001
29 Iun. 20180.1795+0.0008
28 Iun. 20180.1787-0.0008
27 Iun. 20180.1795-0.0006
26 Iun. 20180.1801-0.0006
25 Iun. 20180.1807-0.0005
22 Iun. 20180.1812+0.0009
21 Iun. 20180.1803-0.0003
20 Iun. 20180.18060
19 Iun. 20180.1806-0.0006
18 Iun. 20180.1812-0.0001
15 Iun. 20180.18130
14 Iun. 20180.18130
13 Iun. 20180.1813-0.0005
12 Iun. 20180.1818+0.0006
11 Iun. 20180.1812+0.0005
8 Iun. 20180.1807-0.0010
7 Iun. 20180.1817+0.0004
6 Iun. 20180.1813-0.0005
5 Iun. 20180.1818+0.0010
4 Iun. 20180.1808+0.0008
31 Mai 20180.1800+0.0004
30 Mai 20180.17960
29 Mai 20180.1796+0.0003
25 Mai 20180.1793-0.0001
24 Mai 20180.1794-0.0004
23 Mai 20180.17980
22 Mai 20180.1798-0.0005
21 Mai 20180.1803-0.0006
18 Mai 20180.1809-0.0004
17 Mai 20180.1813-0.0001
16 Mai 20180.1814+0.0002
15 Mai 20180.1812-0.0003
14 Mai 20180.1815-0.0004
11 Mai 20180.1819-0.0002
10 Mai 20180.1821+0.0004
9 Mai 20180.1817-0.0005
8 Mai 20180.1822-0.0003
7 Mai 20180.1825-0.0001
4 Mai 20180.1826+0.0004
3 Mai 20180.1822+0.0002
2 Mai 20180.1820-0.0006
30 Apr. 20180.1826-0.0005
27 Apr. 20180.1831+0.0004
26 Apr. 20180.1827+0.0001
25 Apr. 20180.1826-0.0003
24 Apr. 20180.1829-0.0004
23 Apr. 20180.1833-0.0007
20 Apr. 20180.1840

Curs Valutar Azi

Vrei sa fii zilnic la curent cu variatiile valutare euro dolar? Iti recomandam sa vizitezi pagina dedicata curs valutar azi in care sunt afisate cotatii actualizate zilnic.

Preluare informatii

Ai un site sau blog pe care ai vrea sa afisezi informatiile de pe acest site? Iti punem la dispozitie un modul avansat de preluare informatii valutare ce poate fi personalizat. Acceseaza pagina de preluare curs valutar si vei gasi toate detaliile necesare.

Convertor Valutar

Cauti un calculator valutar avansat pentru schimb valutar care sa iti ofere si detalii despre TVA? Te invitam sa folosesti convertorul valutar disponibil online de pe acest site.

Informatii curs-valutar.ro

Cursul este preluat online de pe site-ul Bancii Nationale a Romaniei (BNR) si este actualizat la zi.

Cursul se actualizeaza in fiecare zi bancara la ora 13:05. Uneori pot exista intarzieri in afisarea cursului. Informatiile afisate pe acest site au caracter pur informativ. Cursul comunicat de catre BNR este valabil pentru ziua urmatoare. Convertorul foloseste implicit ultimul curs BNR disponibil si este setat pe EURO.

Termeni si conditii