Curs Valutar
Preluare curs valutar | Contact

Curs Coroana ceha

Afiseaza cursul Coroana ceha pentru intervalul si

Intervalul curent: 19 iulie 2019 - 21 ianuarie 2020.

Cursul mediu pentru Coroana ceha in intervalul selectat este 0.1855 lei

Cursul Coroana ceha maxim inregistrat este 0.1905 lei in data de 21 ianuarie 2020

Cursul Coroana ceha minim inregistrat este 0.1822 lei in data de 2 septembrie 2019

Cursul valutar complet pentru coroana ceha

Cursul este exprimat in lei (RON) si se raporteaza la intervalul selectat

Data Valoare Variatie
21 Ian. 20200.1905+0.0002
20 Ian. 20200.1903+0.0002
17 Ian. 20200.1901-0.0002
16 Ian. 20200.1903+0.0001
15 Ian. 20200.1902+0.0006
14 Ian. 20200.1896+0.0004
13 Ian. 20200.18920
10 Ian. 20200.18920
9 Ian. 20200.1892+0.0001
8 Ian. 20200.1891+0.0001
7 Ian. 20200.1890+0.0006
6 Ian. 20200.1884-0.0002
3 Ian. 20200.1886+0.0005
31 Dec. 20190.1881+0.0004
30 Dec. 20190.1877+0.0004
27 Dec. 20190.1873-0.0003
24 Dec. 20190.1876+0.0003
23 Dec. 20190.1873-0.0003
20 Dec. 20190.1876+0.0003
19 Dec. 20190.1873-0.0002
18 Dec. 20190.1875-0.0002
17 Dec. 20190.1877+0.0003
16 Dec. 20190.1874+0.0001
13 Dec. 20190.18730
12 Dec. 20190.18730
11 Dec. 20190.1873+0.0001
10 Dec. 20190.18720
9 Dec. 20190.1872+0.0001
6 Dec. 20190.18710
5 Dec. 20190.18710
4 Dec. 20190.1871+0.0001
3 Dec. 20190.1870-0.0002
2 Dec. 20190.1872+0.0001
29 Noi. 20190.1871+0.0002
28 Noi. 20190.1869-0.0004
27 Noi. 20190.1873+0.0001
26 Noi. 20190.18720
25 Noi. 20190.1872+0.0001
22 Noi. 20190.1871-0.0003
21 Noi. 20190.1874+0.0003
20 Noi. 20190.1871+0.0003
19 Noi. 20190.1868+0.0004
18 Noi. 20190.18640
15 Noi. 20190.1864-0.0002
14 Noi. 20190.1866+0.0002
13 Noi. 20190.1864-0.0003
12 Noi. 20190.18670
11 Noi. 20190.1867+0.0002
8 Noi. 20190.1865-0.0001
7 Noi. 20190.1866-0.0002
6 Noi. 20190.1868+0.0005
5 Noi. 20190.18630
4 Noi. 20190.18630
1 Noi. 20190.1863-0.0002
31 Oct. 20190.18650
30 Oct. 20190.1865+0.0004
29 Oct. 20190.1861-0.0003
28 Oct. 20190.1864+0.0006
25 Oct. 20190.1858+0.0003
24 Oct. 20190.1855-0.0001
23 Oct. 20190.1856-0.0006
22 Oct. 20190.1862+0.0005
21 Oct. 20190.1857+0.0004
18 Oct. 20190.1853+0.0002
17 Oct. 20190.1851+0.0007
16 Oct. 20190.1844+0.0004
15 Oct. 20190.1840-0.0002
14 Oct. 20190.1842+0.0001
11 Oct. 20190.1841+0.0006
10 Oct. 20190.1835-0.0003
9 Oct. 20190.1838-0.0003
8 Oct. 20190.1841-0.0001
7 Oct. 20190.1842-0.0004
4 Oct. 20190.1846+0.0003
3 Oct. 20190.1843-0.0002
2 Oct. 20190.1845+0.0001
1 Oct. 20190.1844+0.0003
30 Sep. 20190.1841+0.0003
27 Sep. 20190.1838+0.0001
26 Sep. 20190.1837+0.0002
25 Sep. 20190.1835-0.0001
24 Sep. 20190.1836+0.0003
23 Sep. 20190.1833+0.0002
20 Sep. 20190.1831-0.0001
19 Sep. 20190.1832+0.0003
18 Sep. 20190.1829+0.0002
17 Sep. 20190.1827-0.0002
16 Sep. 20190.1829-0.0003
13 Sep. 20190.1832+0.0002
12 Sep. 20190.18300
11 Sep. 20190.18300
10 Sep. 20190.1830+0.0001
9 Sep. 20190.1829-0.0003
6 Sep. 20190.1832+0.0002
5 Sep. 20190.1830-0.0002
4 Sep. 20190.1832+0.0006
3 Sep. 20190.1826+0.0004
2 Sep. 20190.1822-0.0005
30 Aug. 20190.1827-0.0002
29 Aug. 20190.1829-0.0001
28 Aug. 20190.1830-0.0005
27 Aug. 20190.1835+0.0006
26 Aug. 20190.1829-0.0004
23 Aug. 20190.1833+0.0002
22 Aug. 20190.1831-0.0002
21 Aug. 20190.1833-0.0001
20 Aug. 20190.1834-0.0001
19 Aug. 20190.1835-0.0001
16 Aug. 20190.1836+0.0010
14 Aug. 20190.1826-0.0004
13 Aug. 20190.1830+0.0002
12 Aug. 20190.1828-0.0003
9 Aug. 20190.1831-0.0004
8 Aug. 20190.1835-0.0004
7 Aug. 20190.18390
6 Aug. 20190.1839+0.0003
5 Aug. 20190.1836-0.0001
2 Aug. 20190.1837-0.0003
1 Aug. 20190.1840-0.0005
31 Iul. 20190.1845+0.0001
30 Iul. 20190.1844-0.0002
29 Iul. 20190.1846-0.0005
26 Iul. 20190.1851-0.0001
25 Iul. 20190.1852+0.0005
24 Iul. 20190.1847-0.0001
23 Iul. 20190.1848-0.0001
22 Iul. 20190.1849-0.0003
19 Iul. 20190.1852

Curs Valutar Azi

Vrei sa fii zilnic la curent cu variatiile valutare euro dolar? Iti recomandam sa vizitezi pagina dedicata curs valutar azi in care sunt afisate cotatii actualizate zilnic.

Preluare informatii

Ai un site sau blog pe care ai vrea sa afisezi informatiile de pe acest site? Iti punem la dispozitie un modul avansat de preluare informatii valutare ce poate fi personalizat. Acceseaza pagina de preluare curs valutar si vei gasi toate detaliile necesare.

Convertor Valutar

Cauti un calculator valutar avansat pentru schimb valutar care sa iti ofere si detalii despre TVA? Te invitam sa folosesti convertorul valutar disponibil online de pe acest site.

Informatii curs-valutar.ro

Cursul este preluat online de pe site-ul Bancii Nationale a Romaniei (BNR) si este actualizat la zi.

Cursul se actualizeaza in fiecare zi bancara la ora 13:05. Uneori pot exista intarzieri in afisarea cursului. Informatiile afisate pe acest site au caracter pur informativ. Cursul comunicat de catre BNR este valabil pentru ziua urmatoare. Convertorul foloseste implicit ultimul curs BNR disponibil si este setat pe EURO.

Termeni si conditii