Curs Valutar
Preluare curs valutar | Contact

Curs Coroana ceha

Afiseaza cursul Coroana ceha pentru intervalul si

Intervalul curent: 5 februarie 2022 - 11 august 2022.

Cursul mediu pentru Coroana ceha in intervalul selectat este 0.2004 lei

Cursul Coroana ceha maxim inregistrat este 0.2043 lei in data de 8 februarie 2022

Cursul Coroana ceha minim inregistrat este 0.1914 lei in data de 7 martie 2022

Cursul valutar complet pentru coroana ceha

Cursul este exprimat in lei (RON) si se raporteaza la intervalul selectat

Data Valoare Variatie
11 Aug. 20220.2016+0.0004
10 Aug. 20220.2012+0.0010
9 Aug. 20220.2002-0.0005
8 Aug. 20220.2007+0.0004
5 Aug. 20220.2003+0.0005
4 Aug. 20220.19980
3 Aug. 20220.1998-0.0001
2 Aug. 20220.1999-0.0002
1 Aug. 20220.2001-0.0005
29 Iul. 20220.2006-0.0001
28 Iul. 20220.20070
27 Iul. 20220.2007+0.0002
26 Iul. 20220.2005-0.0007
25 Iul. 20220.2012+0.0005
22 Iul. 20220.2007-0.0005
21 Iul. 20220.2012-0.0006
20 Iul. 20220.2018+0.0004
19 Iul. 20220.2014-0.0001
18 Iul. 20220.2015-0.0001
15 Iul. 20220.2016-0.0009
14 Iul. 20220.2025-0.0002
13 Iul. 20220.2027+0.0019
12 Iul. 20220.2008-0.0002
11 Iul. 20220.2010+0.0011
8 Iul. 20220.1999+0.0003
7 Iul. 20220.1996-0.0001
6 Iul. 20220.1997-0.0001
5 Iul. 20220.1998-0.0001
4 Iul. 20220.19990
1 Iul. 20220.19990
30 Iun. 20220.1999+0.0001
29 Iun. 20220.1998-0.0002
28 Iun. 20220.2000+0.0001
27 Iun. 20220.19990
24 Iun. 20220.19990
23 Iun. 20220.1999-0.0005
22 Iun. 20220.20040
21 Iun. 20220.2004+0.0005
20 Iun. 20220.1999-0.0004
17 Iun. 20220.2003+0.0004
16 Iun. 20220.19990
15 Iun. 20220.1999+0.0001
14 Iun. 20220.1998-0.0003
10 Iun. 20220.2001-0.0002
9 Iun. 20220.2003+0.0005
8 Iun. 20220.19980
7 Iun. 20220.1998-0.0002
6 Iun. 20220.20000
3 Iun. 20220.2000+0.0002
2 Iun. 20220.1998-0.0002
31 Mai 20220.2000-0.0001
30 Mai 20220.20010
27 Mai 20220.2001-0.0004
26 Mai 20220.2005-0.0002
25 Mai 20220.2007-0.0001
24 Mai 20220.2008-0.0006
23 Mai 20220.2014+0.0008
20 Mai 20220.2006+0.0005
19 Mai 20220.2001-0.0003
18 Mai 20220.2004+0.0002
17 Mai 20220.2002+0.0001
16 Mai 20220.2001+0.0003
13 Mai 20220.1998+0.0031
12 Mai 20220.1967+0.0015
11 Mai 20220.1952-0.0030
10 Mai 20220.1982+0.0010
9 Mai 20220.1972-0.0044
6 Mai 20220.2016+0.0006
5 Mai 20220.2010+0.0003
4 Mai 20220.2007+0.0003
3 Mai 20220.2004-0.0003
2 Mai 20220.2007-0.0009
29 Apr. 20220.2016-0.0003
28 Apr. 20220.2019+0.0001
27 Apr. 20220.2018-0.0007
26 Apr. 20220.2025-0.0002
21 Apr. 20220.2027+0.0003
20 Apr. 20220.2024+0.0001
19 Apr. 20220.2023+0.0001
18 Apr. 20220.20220
15 Apr. 20220.2022-0.0002
14 Apr. 20220.2024+0.0003
13 Apr. 20220.2021-0.0001
12 Apr. 20220.2022+0.0001
11 Apr. 20220.2021+0.0004
8 Apr. 20220.2017+0.0001
7 Apr. 20220.2016-0.0007
6 Apr. 20220.2023-0.0007
5 Apr. 20220.2030-0.0002
4 Apr. 20220.2032+0.0006
1 Apr. 20220.2026+0.0003
31 Mar. 20220.2023-0.0001
30 Mar. 20220.2024+0.0008
29 Mar. 20220.2016+0.0010
28 Mar. 20220.2006-0.0001
25 Mar. 20220.2007+0.0002
24 Mar. 20220.2005-0.0009
23 Mar. 20220.2014+0.0014
22 Mar. 20220.2000-0.0005
21 Mar. 20220.2005+0.0011
18 Mar. 20220.1994-0.0009
17 Mar. 20220.2003+0.0002
16 Mar. 20220.2001+0.0009
15 Mar. 20220.1992+0.0005
14 Mar. 20220.1987+0.0023
11 Mar. 20220.1964+0.0008
10 Mar. 20220.1956+0.0001
9 Mar. 20220.1955+0.0016
8 Mar. 20220.1939+0.0025
7 Mar. 20220.1914-0.0017
4 Mar. 20220.1931+0.0002
3 Mar. 20220.1929+0.0001
2 Mar. 20220.1928-0.0035
1 Mar. 20220.1963-0.0018
28 Feb. 20220.1981-0.0015
25 Feb. 20220.1996+0.0015
24 Feb. 20220.1981-0.0038
23 Feb. 20220.2019-0.0001
22 Feb. 20220.2020-0.0015
21 Feb. 20220.2035+0.0002
18 Feb. 20220.2033+0.0004
17 Feb. 20220.20290
16 Feb. 20220.2029+0.0008
15 Feb. 20220.2021+0.0003
14 Feb. 20220.2018-0.0008
11 Feb. 20220.2026-0.0002
10 Feb. 20220.2028-0.0009
9 Feb. 20220.2037-0.0006
8 Feb. 20220.2043+0.0003
7 Feb. 20220.2040

Curs Valutar Azi

Vrei sa fii zilnic la curent cu variatiile valutare euro dolar? Iti recomandam sa vizitezi pagina dedicata curs valutar azi in care sunt afisate cotatii actualizate zilnic.

Preluare informatii

Ai un site sau blog pe care ai vrea sa afisezi informatiile de pe acest site? Iti punem la dispozitie un modul avansat de preluare informatii valutare ce poate fi personalizat. Acceseaza pagina de preluare curs valutar si vei gasi toate detaliile necesare.

Convertor Valutar

Cauti un calculator valutar avansat pentru schimb valutar care sa iti ofere si detalii despre TVA? Te invitam sa folosesti convertorul valutar disponibil online de pe acest site.

Informatii curs-valutar.ro

Cursul este preluat online de pe site-ul Bancii Nationale a Romaniei (BNR) si este actualizat la zi.

Cursul se actualizeaza in fiecare zi bancara la ora 13:05. Uneori pot exista intarzieri in afisarea cursului. Informatiile afisate pe acest site au caracter pur informativ. Cursul comunicat de catre BNR este valabil pentru ziua urmatoare. Convertorul foloseste implicit ultimul curs BNR disponibil si este setat pe EURO.

Termeni si conditii