Curs Valutar
Preluare curs valutar | Contact

Curs Coroana ceha

Afiseaza cursul Coroana ceha pentru intervalul si

Intervalul curent: 15 februarie 2017 - 21 august 2017.

Cursul mediu pentru Coroana ceha in intervalul selectat este 0.1715 lei

Cursul Coroana ceha maxim inregistrat este 0.1759 lei in data de 17 august 2017

Cursul Coroana ceha minim inregistrat este 0.1668 lei in data de 15 februarie 2017

Cursul valutar complet pentru coroana ceha

Cursul este exprimat in lei (RON) si se raporteaza la intervalul selectat

Data Valoare Variatie
21 Aug. 20170.1759+0.0001
18 Aug. 20170.1758-0.0001
17 Aug. 20170.1759+0.0004
16 Aug. 20170.1755+0.0008
14 Aug. 20170.1747-0.0003
11 Aug. 20170.1750+0.0001
10 Aug. 20170.1749+0.0001
9 Aug. 20170.1748+0.0004
8 Aug. 20170.1744-0.0001
7 Aug. 20170.1745-0.0005
4 Aug. 20170.1750+0.0003
3 Aug. 20170.1747+0.0003
2 Aug. 20170.1744+0.0001
1 Aug. 20170.1743-0.0006
31 Iul. 20170.1749+0.0002
28 Iul. 20170.1747-0.0005
27 Iul. 20170.1752-0.0001
26 Iul. 20170.17530
25 Iul. 20170.17530
24 Iul. 20170.1753-0.0004
21 Iul. 20170.1757+0.0003
20 Iul. 20170.17540
19 Iul. 20170.1754+0.0006
18 Iul. 20170.17480
17 Iul. 20170.1748-0.0001
14 Iul. 20170.1749+0.0003
13 Iul. 20170.1746-0.0004
12 Iul. 20170.1750+0.0004
11 Iul. 20170.1746-0.0004
10 Iul. 20170.1750-0.0007
7 Iul. 20170.1757+0.0001
6 Iul. 20170.1756+0.0002
5 Iul. 20170.1754+0.0002
4 Iul. 20170.1752+0.0009
3 Iul. 20170.1743+0.0006
30 Iun. 20170.1737+0.0007
29 Iun. 20170.1730-0.0002
28 Iun. 20170.1732-0.0003
27 Iun. 20170.1735-0.0007
26 Iun. 20170.1742+0.0004
23 Iun. 20170.1738-0.0010
22 Iun. 20170.1748-0.0002
21 Iun. 20170.1750+0.0002
20 Iun. 20170.1748-0.0002
19 Iun. 20170.1750+0.0004
16 Iun. 20170.1746-0.0008
15 Iun. 20170.1754+0.0010
14 Iun. 20170.1744+0.0001
13 Iun. 20170.1743+0.0004
12 Iun. 20170.17390
9 Iun. 20170.1739+0.0001
8 Iun. 20170.1738+0.0005
7 Iun. 20170.1733-0.0001
6 Iun. 20170.1734+0.0001
2 Iun. 20170.1733+0.0005
31 Mai 20170.1728+0.0005
30 Mai 20170.1723-0.0002
29 Mai 20170.1725+0.0001
26 Mai 20170.1724+0.0002
25 Mai 20170.1722+0.0002
24 Mai 20170.17200
23 Mai 20170.17200
22 Mai 20170.1720+0.0003
19 Mai 20170.1717+0.0006
18 Mai 20170.1711-0.0011
17 Mai 20170.17220
16 Mai 20170.1722+0.0007
15 Mai 20170.1715+0.0006
12 Mai 20170.1709-0.0001
11 Mai 20170.1710+0.0005
10 Mai 20170.17050
9 Mai 20170.1705+0.0004
8 Mai 20170.1701+0.0006
5 Mai 20170.1695-0.0001
4 Mai 20170.1696+0.0002
3 Mai 20170.1694+0.0005
2 Mai 20170.1689+0.0007
28 Apr. 20170.1682+0.0002
27 Apr. 20170.1680-0.0006
26 Apr. 20170.1686+0.0001
25 Apr. 20170.1685-0.0007
24 Apr. 20170.1692+0.0005
21 Apr. 20170.1687+0.0001
20 Apr. 20170.1686-0.0006
19 Apr. 20170.1692+0.0003
18 Apr. 20170.1689-0.0005
14 Apr. 20170.1694+0.0005
13 Apr. 20170.1689-0.0008
12 Apr. 20170.1697+0.0006
11 Apr. 20170.1691-0.0010
10 Apr. 20170.1701+0.0001
7 Apr. 20170.1700+0.0025
6 Apr. 20170.1675-0.0003
5 Apr. 20170.1678-0.0001
4 Apr. 20170.1679-0.0003
3 Apr. 20170.16820
31 Mar. 20170.16820
30 Mar. 20170.1682-0.0005
29 Mar. 20170.1687+0.0003
28 Mar. 20170.16840
27 Mar. 20170.1684-0.0002
24 Mar. 20170.16860
23 Mar. 20170.1686-0.0003
22 Mar. 20170.16890
21 Mar. 20170.16890
20 Mar. 20170.1689-0.0001
17 Mar. 20170.1690+0.0007
16 Mar. 20170.1683+0.0002
15 Mar. 20170.1681-0.0004
14 Mar. 20170.1685-0.0001
13 Mar. 20170.1686+0.0003
10 Mar. 20170.1683+0.0001
9 Mar. 20170.1682-0.0002
8 Mar. 20170.1684+0.0005
7 Mar. 20170.1679+0.0002
6 Mar. 20170.16770
3 Mar. 20170.1677+0.0004
2 Mar. 20170.16730
1 Mar. 20170.1673+0.0002
28 Feb. 20170.1671+0.0002
27 Feb. 20170.1669-0.0002
24 Feb. 20170.1671-0.0002
23 Feb. 20170.1673-0.0001
22 Feb. 20170.1674+0.0003
21 Feb. 20170.1671-0.0004
20 Feb. 20170.1675+0.0003
17 Feb. 20170.1672-0.0001
16 Feb. 20170.1673+0.0005
15 Feb. 20170.1668

Curs Valutar Azi

Vrei sa fii zilnic la curent cu variatiile valutare euro dolar? Iti recomandam sa vizitezi pagina dedicata curs valutar azi in care sunt afisate cotatii actualizate zilnic.

Preluare informatii

Ai un site sau blog pe care ai vrea sa afisezi informatiile de pe acest site? Iti punem la dispozitie un modul avansat de preluare informatii valutare ce poate fi personalizat. Acceseaza pagina de preluare curs valutar si vei gasi toate detaliile necesare.

Convertor Valutar

Cauti un calculator valutar avansat pentru schimb valutar care sa iti ofere si detalii despre TVA? Te invitam sa folosesti convertorul valutar disponibil online de pe acest site.

Informatii curs-valutar.ro

Cursul este preluat online de pe site-ul Bancii Nationale a Romaniei (BNR) si este actualizat la zi.

Cursul se actualizeaza in fiecare zi bancara la ora 13:05. Uneori pot exista intarzieri in afisarea cursului. Informatiile afisate pe acest site au caracter pur informativ. Cursul comunicat de catre BNR este valabil pentru ziua urmatoare. Convertorul foloseste implicit ultimul curs BNR disponibil si este setat pe EURO.

Termeni si conditii