Curs Valutar
Preluare curs valutar | Contact

Curs Leul moldovenesc

Afiseaza cursul Leul moldovenesc pentru intervalul si

Intervalul curent: 25 iulie 2019 - 27 ianuarie 2020.

Cursul mediu pentru Leul moldovenesc in intervalul selectat este 0.2445 lei

Cursul Leul moldovenesc maxim inregistrat este 0.2495 lei in data de 27 decembrie 2019

Cursul Leul moldovenesc minim inregistrat este 0.2365 lei in data de 7 august 2019

Cursul valutar complet pentru leul moldovenesc

Cursul este exprimat in lei (RON) si se raporteaza la intervalul selectat

Data Valoare Variatie
27 Ian. 20200.2443+0.0001
23 Ian. 20200.2442-0.0002
22 Ian. 20200.2444-0.0012
21 Ian. 20200.2456-0.0002
20 Ian. 20200.2458+0.0004
17 Ian. 20200.2454-0.0005
16 Ian. 20200.2459-0.0011
15 Ian. 20200.2470-0.0004
14 Ian. 20200.2474-0.0012
13 Ian. 20200.2486-0.0008
10 Ian. 20200.2494+0.0003
9 Ian. 20200.2491+0.0005
8 Ian. 20200.2486+0.0001
7 Ian. 20200.24850
6 Ian. 20200.2485-0.0002
3 Ian. 20200.2487+0.0006
31 Dec. 20190.2481-0.0007
30 Dec. 20190.2488-0.0007
27 Dec. 20190.2495+0.0001
24 Dec. 20190.2494+0.0005
23 Dec. 20190.2489+0.0004
20 Dec. 20190.2485-0.0002
19 Dec. 20190.2487+0.0007
18 Dec. 20190.2480-0.0001
17 Dec. 20190.2481+0.0011
16 Dec. 20190.2470-0.0008
13 Dec. 20190.2478-0.0009
12 Dec. 20190.2487+0.0002
11 Dec. 20190.2485+0.0005
10 Dec. 20190.2480+0.0009
9 Dec. 20190.2471+0.0006
6 Dec. 20190.24650
5 Dec. 20190.2465+0.0002
4 Dec. 20190.2463-0.0015
3 Dec. 20190.2478-0.0006
2 Dec. 20190.2484-0.0005
29 Noi. 20190.2489-0.0004
28 Noi. 20190.2493-0.0001
27 Noi. 20190.2494-0.0001
26 Noi. 20190.2495+0.0018
25 Noi. 20190.2477+0.0007
22 Noi. 20190.2470-0.0008
21 Noi. 20190.2478+0.0014
20 Noi. 20190.2464+0.0002
19 Noi. 20190.2462+0.0005
18 Noi. 20190.2457-0.0010
15 Noi. 20190.2467-0.0005
14 Noi. 20190.2472-0.0005
13 Noi. 20190.24770
12 Noi. 20190.2477-0.0003
11 Noi. 20190.2480+0.0012
8 Noi. 20190.2468+0.0003
7 Noi. 20190.2465+0.0010
6 Noi. 20190.2455+0.0018
5 Noi. 20190.2437+0.0003
4 Noi. 20190.2434+0.0002
1 Noi. 20190.2432-0.0010
31 Oct. 20190.2442-0.0006
30 Oct. 20190.2448+0.0001
29 Oct. 20190.24470
28 Oct. 20190.2447-0.0007
25 Oct. 20190.2454-0.0007
24 Oct. 20190.2461+0.0003
23 Oct. 20190.24580
22 Oct. 20190.2458+0.0001
21 Oct. 20190.2457-0.0001
18 Oct. 20190.2458-0.0011
17 Oct. 20190.2469+0.0005
16 Oct. 20190.2464+0.0012
15 Oct. 20190.2452+0.0001
14 Oct. 20190.2451-0.0002
11 Oct. 20190.2453-0.0001
10 Oct. 20190.2454+0.0007
9 Oct. 20190.2447+0.0004
8 Oct. 20190.2443+0.0004
7 Oct. 20190.2439-0.0005
4 Oct. 20190.2444-0.0008
3 Oct. 20190.2452-0.0006
2 Oct. 20190.2458+0.0004
1 Oct. 20190.2454+0.0004
30 Sep. 20190.2450+0.0001
27 Sep. 20190.2449+0.0020
26 Sep. 20190.2429-0.0008
25 Sep. 20190.2437-0.0007
24 Sep. 20190.2444+0.0004
23 Sep. 20190.2440+0.0010
20 Sep. 20190.2430+0.0002
19 Sep. 20190.2428+0.0003
18 Sep. 20190.2425+0.0009
17 Sep. 20190.2416+0.0013
16 Sep. 20190.2403-0.0023
13 Sep. 20190.2426-0.0001
12 Sep. 20190.2427+0.0019
11 Sep. 20190.2408+0.0005
10 Sep. 20190.2403+0.0008
9 Sep. 20190.2395+0.0005
6 Sep. 20190.2390-0.0016
5 Sep. 20190.2406-0.0025
4 Sep. 20190.2431+0.0002
3 Sep. 20190.2429+0.0023
2 Sep. 20190.2406+0.0011
30 Aug. 20190.2395+0.0015
29 Aug. 20190.2380-0.0006
28 Aug. 20190.2386-0.0004
27 Aug. 20190.2390+0.0003
26 Aug. 20190.2387+0.0002
23 Aug. 20190.2385-0.0007
22 Aug. 20190.2392-0.0015
21 Aug. 20190.2407-0.0011
20 Aug. 20190.2418-0.0014
19 Aug. 20190.2432+0.0010
16 Aug. 20190.2422+0.0017
14 Aug. 20190.2405-0.0001
13 Aug. 20190.2406+0.0008
12 Aug. 20190.2398+0.0011
9 Aug. 20190.2387+0.0011
8 Aug. 20190.2376+0.0011
7 Aug. 20190.2365-0.0006
6 Aug. 20190.2371-0.0020
5 Aug. 20190.2391-0.0015
2 Aug. 20190.2406+0.0017
1 Aug. 20190.2389-0.0005
31 Iul. 20190.2394-0.0012
30 Iul. 20190.2406-0.0004
29 Iul. 20190.2410-0.0004
26 Iul. 20190.2414-0.0001
25 Iul. 20190.2415

Curs Valutar Azi

Vrei sa fii zilnic la curent cu variatiile valutare euro dolar? Iti recomandam sa vizitezi pagina dedicata curs valutar azi in care sunt afisate cotatii actualizate zilnic.

Preluare informatii

Ai un site sau blog pe care ai vrea sa afisezi informatiile de pe acest site? Iti punem la dispozitie un modul avansat de preluare informatii valutare ce poate fi personalizat. Acceseaza pagina de preluare curs valutar si vei gasi toate detaliile necesare.

Convertor Valutar

Cauti un calculator valutar avansat pentru schimb valutar care sa iti ofere si detalii despre TVA? Te invitam sa folosesti convertorul valutar disponibil online de pe acest site.

Informatii curs-valutar.ro

Cursul este preluat online de pe site-ul Bancii Nationale a Romaniei (BNR) si este actualizat la zi.

Cursul se actualizeaza in fiecare zi bancara la ora 13:05. Uneori pot exista intarzieri in afisarea cursului. Informatiile afisate pe acest site au caracter pur informativ. Cursul comunicat de catre BNR este valabil pentru ziua urmatoare. Convertorul foloseste implicit ultimul curs BNR disponibil si este setat pe EURO.

Termeni si conditii