Curs Valutar
Preluare curs valutar | Contact

Curs Leul moldovenesc

Afiseaza cursul Leul moldovenesc pentru intervalul si

Intervalul curent: 19 septembrie 2016 - 24 martie 2017.

Cursul mediu pentru Leul moldovenesc in intervalul selectat este 0.2097 lei

Cursul Leul moldovenesc maxim inregistrat este 0.2175 lei in data de 29 decembrie 2016

Cursul Leul moldovenesc minim inregistrat este 0.1999 lei in data de 23 septembrie 2016

Cursul valutar complet pentru leul moldovenesc

Cursul este exprimat in lei (RON) si se raporteaza la intervalul selectat

Data Valoare Variatie
24 Mar. 20170.2162+0.0009
23 Mar. 20170.2153+0.0005
22 Mar. 20170.2148-0.0008
21 Mar. 20170.21560
20 Mar. 20170.2156+0.0004
17 Mar. 20170.2152-0.0012
16 Mar. 20170.2164+0.0006
15 Mar. 20170.2158+0.0007
14 Mar. 20170.2151-0.0011
13 Mar. 20170.2162-0.0008
10 Mar. 20170.2170+0.0005
9 Mar. 20170.2165+0.0001
8 Mar. 20170.2164+0.0008
7 Mar. 20170.2156-0.0003
6 Mar. 20170.2159-0.0004
3 Mar. 20170.2163+0.0012
2 Mar. 20170.2151+0.0017
1 Mar. 20170.21340
28 Feb. 20170.2134+0.0012
27 Feb. 20170.2122-0.0013
24 Feb. 20170.2135-0.0017
23 Feb. 20170.2152+0.0008
22 Feb. 20170.2144+0.0018
21 Feb. 20170.2126+0.0005
20 Feb. 20170.2121+0.0002
17 Feb. 20170.2119-0.0019
16 Feb. 20170.2138+0.0020
15 Feb. 20170.2118+0.0002
14 Feb. 20170.2116-0.0001
13 Feb. 20170.2117+0.0003
10 Feb. 20170.2114-0.0008
9 Feb. 20170.2122+0.0006
8 Feb. 20170.2116+0.0015
7 Feb. 20170.2101-0.0008
6 Feb. 20170.2109+0.0014
3 Feb. 20170.2095-0.0007
2 Feb. 20170.2102-0.0001
1 Feb. 20170.2103-0.0005
31 Ian. 20170.2108+0.0011
30 Ian. 20170.2097+0.0008
27 Ian. 20170.2089+0.0009
26 Ian. 20170.2080+0.0003
25 Ian. 20170.2077-0.0020
23 Ian. 20170.2097+0.0004
20 Ian. 20170.2093+0.0007
19 Ian. 20170.2086+0.0002
18 Ian. 20170.2084-0.0023
17 Ian. 20170.2107+0.0010
16 Ian. 20170.2097+0.0006
13 Ian. 20170.2091-0.0029
12 Ian. 20170.2120+0.0012
11 Ian. 20170.2108-0.0009
10 Ian. 20170.2117+0.0010
9 Ian. 20170.2107-0.0020
6 Ian. 20170.2127-0.0021
5 Ian. 20170.2148-0.0013
4 Ian. 20170.2161+0.0014
3 Ian. 20170.2147-0.0027
30 Dec. 20160.2174-0.0001
29 Dec. 20160.2175+0.0010
28 Dec. 20160.2165+0.0008
27 Dec. 20160.2157+0.0014
23 Dec. 20160.2143-0.0002
22 Dec. 20160.2145-0.0011
21 Dec. 20160.2156+0.0006
20 Dec. 20160.2150+0.0004
19 Dec. 20160.2146-0.0014
16 Dec. 20160.2160+0.0048
15 Dec. 20160.2112-0.0004
14 Dec. 20160.2116+0.0003
13 Dec. 20160.2113-0.0005
12 Dec. 20160.2118+0.0046
9 Dec. 20160.2072-0.0009
8 Dec. 20160.2081+0.0007
7 Dec. 20160.2074-0.0006
6 Dec. 20160.2080-0.0008
5 Dec. 20160.2088-0.0008
2 Dec. 20160.2096-0.0004
29 Noi. 20160.2100-0.0002
28 Noi. 20160.2102-0.0009
25 Noi. 20160.2111+0.0012
24 Noi. 20160.2099-0.0004
23 Noi. 20160.2103+0.0003
22 Noi. 20160.2100-0.0001
21 Noi. 20160.2101+0.0017
18 Noi. 20160.2084-0.0013
17 Noi. 20160.2097+0.0004
16 Noi. 20160.2093-0.0002
15 Noi. 20160.2095+0.0006
14 Noi. 20160.2089+0.0001
11 Noi. 20160.2088+0.0040
10 Noi. 20160.2048-0.0011
9 Noi. 20160.2059+0.0009
8 Noi. 20160.2050+0.0016
7 Noi. 20160.2034-0.0001
4 Noi. 20160.2035+0.0012
3 Noi. 20160.2023-0.0014
2 Noi. 20160.2037-0.0013
1 Noi. 20160.2050-0.0009
31 Oct. 20160.2059+0.0004
28 Oct. 20160.2055-0.0004
27 Oct. 20160.2059-0.0006
26 Oct. 20160.2065+0.0005
25 Oct. 20160.2060-0.0010
24 Oct. 20160.2070+0.0018
21 Oct. 20160.2052+0.0001
20 Oct. 20160.2051-0.0002
19 Oct. 20160.2053-0.0013
18 Oct. 20160.2066+0.0003
17 Oct. 20160.2063+0.0002
14 Oct. 20160.2061-0.0002
13 Oct. 20160.2063+0.0014
12 Oct. 20160.2049+0.0019
11 Oct. 20160.2030-0.0020
10 Oct. 20160.2050+0.0019
7 Oct. 20160.2031+0.0016
6 Oct. 20160.2015-0.0006
5 Oct. 20160.2021+0.0015
4 Oct. 20160.2006-0.0009
3 Oct. 20160.2015+0.0006
30 Sep. 20160.2009+0.0001
29 Sep. 20160.2008+0.0008
28 Sep. 20160.2000+0.0001
27 Sep. 20160.1999-0.0003
26 Sep. 20160.2002+0.0003
23 Sep. 20160.1999-0.0017
22 Sep. 20160.2016+0.0004
21 Sep. 20160.2012-0.0005
20 Sep. 20160.2017+0.0014
19 Sep. 20160.2003

Curs Valutar Azi

Vrei sa fii zilnic la curent cu variatiile valutare euro dolar? Iti recomandam sa vizitezi pagina dedicata curs valutar azi in care sunt afisate cotatii actualizate zilnic.

Preluare informatii

Ai un site sau blog pe care ai vrea sa afisezi informatiile de pe acest site? Iti punem la dispozitie un modul avansat de preluare informatii valutare ce poate fi personalizat. Acceseaza pagina de preluare curs valutar si vei gasi toate detaliile necesare.

Convertor Valutar

Cauti un calculator valutar avansat pentru schimb valutar care sa iti ofere si detalii despre TVA? Te invitam sa folosesti convertorul valutar disponibil online de pe acest site.

Informatii curs-valutar.ro

Cursul este preluat online de pe site-ul Bancii Nationale a Romaniei (BNR) si este actualizat la zi.

Cursul se actualizeaza in fiecare zi bancara la ora 13:05. Uneori pot exista intarzieri in afisarea cursului. Informatiile afisate pe acest site au caracter pur informativ. Cursul comunicat de catre BNR este valabil pentru ziua urmatoare. Convertorul foloseste implicit ultimul curs BNR disponibil si este setat pe EURO.

Termeni si conditii