Curs Valutar
Preluare curs valutar | Contact

Curs Leul moldovenesc

Afiseaza cursul Leul moldovenesc pentru intervalul si

Intervalul curent: 8 iunie 2017 - 11 decembrie 2017.

Cursul mediu pentru Leul moldovenesc in intervalul selectat este 0.2213 lei

Cursul Leul moldovenesc maxim inregistrat este 0.2289 lei in data de 30 octombrie 2017

Cursul Leul moldovenesc minim inregistrat este 0.2134 lei in data de 2 august 2017

Cursul valutar complet pentru leul moldovenesc

Cursul este exprimat in lei (RON) si se raporteaza la intervalul selectat

Data Valoare Variatie
11 Dec. 20170.2287+0.0006
8 Dec. 20170.2281-0.0001
7 Dec. 20170.2282+0.0010
6 Dec. 20170.2272-0.0003
5 Dec. 20170.2275+0.0008
4 Dec. 20170.2267-0.0001
29 Noi. 20170.2268+0.0016
28 Noi. 20170.2252-0.0008
27 Noi. 20170.2260+0.0003
24 Noi. 20170.2257-0.0012
23 Noi. 20170.2269+0.0002
22 Noi. 20170.2267+0.0016
21 Noi. 20170.2251+0.0015
20 Noi. 20170.22360
17 Noi. 20170.2236+0.0018
16 Noi. 20170.2218-0.0017
15 Noi. 20170.2235-0.0024
14 Noi. 20170.2259-0.0010
13 Noi. 20170.2269-0.0001
10 Noi. 20170.2270-0.0007
9 Noi. 20170.2277-0.0008
8 Noi. 20170.2285+0.0016
7 Noi. 20170.2269+0.0012
6 Noi. 20170.2257-0.0001
3 Noi. 20170.2258-0.0010
2 Noi. 20170.2268-0.0008
1 Noi. 20170.2276-0.0006
31 Oct. 20170.2282-0.0007
30 Oct. 20170.2289+0.0039
27 Oct. 20170.2250-0.0006
26 Oct. 20170.2256-0.0001
25 Oct. 20170.2257-0.0003
24 Oct. 20170.2260+0.0012
23 Oct. 20170.2248+0.0006
20 Oct. 20170.2242-0.0008
19 Oct. 20170.2250+0.0006
18 Oct. 20170.2244+0.0013
17 Oct. 20170.2231+0.0008
16 Oct. 20170.2223+0.0004
13 Oct. 20170.2219-0.0002
12 Oct. 20170.2221-0.0004
11 Oct. 20170.2225+0.0004
10 Oct. 20170.2221-0.0009
9 Oct. 20170.2230+0.0011
6 Oct. 20170.2219+0.0007
5 Oct. 20170.2212-0.0002
4 Oct. 20170.2214-0.0004
3 Oct. 20170.2218+0.0013
2 Oct. 20170.2205-0.0012
29 Sep. 20170.2217-0.0005
28 Sep. 20170.2222+0.0010
27 Sep. 20170.2212+0.0018
26 Sep. 20170.2194+0.0019
25 Sep. 20170.2175-0.0013
22 Sep. 20170.2188+0.0016
21 Sep. 20170.2172-0.0001
20 Sep. 20170.2173-0.0008
19 Sep. 20170.2181+0.0002
18 Sep. 20170.2179-0.0009
15 Sep. 20170.2188+0.0018
14 Sep. 20170.2170-0.0007
13 Sep. 20170.2177+0.0018
12 Sep. 20170.2159+0.0012
11 Sep. 20170.2147-0.0016
8 Sep. 20170.2163-0.0007
7 Sep. 20170.2170-0.0006
6 Sep. 20170.2176+0.0008
5 Sep. 20170.2168+0.0002
4 Sep. 20170.2166+0.0010
1 Sep. 20170.2156+0.0019
31 Aug. 20170.2137-0.0001
30 Aug. 20170.2138-0.0015
29 Aug. 20170.2153-0.0020
28 Aug. 20170.2173-0.0001
25 Aug. 20170.2174-0.0004
24 Aug. 20170.2178-0.0005
23 Aug. 20170.2183-0.0001
22 Aug. 20170.2184-0.0003
21 Aug. 20170.2187-0.0011
18 Aug. 20170.2198+0.0005
17 Aug. 20170.2193+0.0014
16 Aug. 20170.2179+0.0006
14 Aug. 20170.2173-0.0007
11 Aug. 20170.2180+0.0005
10 Aug. 20170.2175+0.0015
9 Aug. 20170.2160+0.0005
8 Aug. 20170.2155+0.0013
7 Aug. 20170.21420
4 Aug. 20170.2142+0.0001
3 Aug. 20170.2141+0.0007
2 Aug. 20170.2134-0.0013
1 Aug. 20170.2147-0.0005
31 Iul. 20170.2152+0.0005
28 Iul. 20170.2147-0.0016
27 Iul. 20170.2163+0.0003
26 Iul. 20170.21600
25 Iul. 20170.2160-0.0004
24 Iul. 20170.2164-0.0028
21 Iul. 20170.2192+0.0011
20 Iul. 20170.2181+0.0003
19 Iul. 20170.2178-0.0016
18 Iul. 20170.2194-0.0008
17 Iul. 20170.2202-0.0006
14 Iul. 20170.2208+0.0014
13 Iul. 20170.2194-0.0017
12 Iul. 20170.2211+0.0004
11 Iul. 20170.2207+0.0001
10 Iul. 20170.2206-0.0017
7 Iul. 20170.2223-0.0011
6 Iul. 20170.2234+0.0007
5 Iul. 20170.2227+0.0008
4 Iul. 20170.2219+0.0019
3 Iul. 20170.2200+0.0001
30 Iun. 20170.2199+0.0002
29 Iun. 20170.2197-0.0018
28 Iun. 20170.2215-0.0015
27 Iun. 20170.2230-0.0007
26 Iun. 20170.2237+0.0001
23 Iun. 20170.2236-0.0018
22 Iun. 20170.2254-0.0004
21 Iun. 20170.2258+0.0009
20 Iun. 20170.2249-0.0001
19 Iun. 20170.2250-0.0003
16 Iun. 20170.2253+0.0004
15 Iun. 20170.2249+0.0009
14 Iun. 20170.2240+0.0004
13 Iun. 20170.2236-0.0005
12 Iun. 20170.2241+0.0012
9 Iun. 20170.2229-0.0004
8 Iun. 20170.2233

Curs Valutar Azi

Vrei sa fii zilnic la curent cu variatiile valutare euro dolar? Iti recomandam sa vizitezi pagina dedicata curs valutar azi in care sunt afisate cotatii actualizate zilnic.

Preluare informatii

Ai un site sau blog pe care ai vrea sa afisezi informatiile de pe acest site? Iti punem la dispozitie un modul avansat de preluare informatii valutare ce poate fi personalizat. Acceseaza pagina de preluare curs valutar si vei gasi toate detaliile necesare.

Convertor Valutar

Cauti un calculator valutar avansat pentru schimb valutar care sa iti ofere si detalii despre TVA? Te invitam sa folosesti convertorul valutar disponibil online de pe acest site.

Informatii curs-valutar.ro

Cursul este preluat online de pe site-ul Bancii Nationale a Romaniei (BNR) si este actualizat la zi.

Cursul se actualizeaza in fiecare zi bancara la ora 13:05. Uneori pot exista intarzieri in afisarea cursului. Informatiile afisate pe acest site au caracter pur informativ. Cursul comunicat de catre BNR este valabil pentru ziua urmatoare. Convertorul foloseste implicit ultimul curs BNR disponibil si este setat pe EURO.

Termeni si conditii