Curs Valutar
Preluare curs valutar | Contact

Curs Leul moldovenesc

Afiseaza cursul Leul moldovenesc pentru intervalul si

Intervalul curent: 14 aprilie 2017 - 17 octombrie 2017.

Cursul mediu pentru Leul moldovenesc in intervalul selectat este 0.2197 lei

Cursul Leul moldovenesc maxim inregistrat este 0.2258 lei in data de 21 iunie 2017

Cursul Leul moldovenesc minim inregistrat este 0.2134 lei in data de 2 august 2017

Cursul valutar complet pentru leul moldovenesc

Cursul este exprimat in lei (RON) si se raporteaza la intervalul selectat

Data Valoare Variatie
17 Oct. 20170.2231+0.0008
16 Oct. 20170.2223+0.0004
13 Oct. 20170.2219-0.0002
12 Oct. 20170.2221-0.0004
11 Oct. 20170.2225+0.0004
10 Oct. 20170.2221-0.0009
9 Oct. 20170.2230+0.0011
6 Oct. 20170.2219+0.0007
5 Oct. 20170.2212-0.0002
4 Oct. 20170.2214-0.0004
3 Oct. 20170.2218+0.0013
2 Oct. 20170.2205-0.0012
29 Sep. 20170.2217-0.0005
28 Sep. 20170.2222+0.0010
27 Sep. 20170.2212+0.0018
26 Sep. 20170.2194+0.0019
25 Sep. 20170.2175-0.0013
22 Sep. 20170.2188+0.0016
21 Sep. 20170.2172-0.0001
20 Sep. 20170.2173-0.0008
19 Sep. 20170.2181+0.0002
18 Sep. 20170.2179-0.0009
15 Sep. 20170.2188+0.0018
14 Sep. 20170.2170-0.0007
13 Sep. 20170.2177+0.0018
12 Sep. 20170.2159+0.0012
11 Sep. 20170.2147-0.0016
8 Sep. 20170.2163-0.0007
7 Sep. 20170.2170-0.0006
6 Sep. 20170.2176+0.0008
5 Sep. 20170.2168+0.0002
4 Sep. 20170.2166+0.0010
1 Sep. 20170.2156+0.0019
31 Aug. 20170.2137-0.0001
30 Aug. 20170.2138-0.0015
29 Aug. 20170.2153-0.0020
28 Aug. 20170.2173-0.0001
25 Aug. 20170.2174-0.0004
24 Aug. 20170.2178-0.0005
23 Aug. 20170.2183-0.0001
22 Aug. 20170.2184-0.0003
21 Aug. 20170.2187-0.0011
18 Aug. 20170.2198+0.0005
17 Aug. 20170.2193+0.0014
16 Aug. 20170.2179+0.0006
14 Aug. 20170.2173-0.0007
11 Aug. 20170.2180+0.0005
10 Aug. 20170.2175+0.0015
9 Aug. 20170.2160+0.0005
8 Aug. 20170.2155+0.0013
7 Aug. 20170.21420
4 Aug. 20170.2142+0.0001
3 Aug. 20170.2141+0.0007
2 Aug. 20170.2134-0.0013
1 Aug. 20170.2147-0.0005
31 Iul. 20170.2152+0.0005
28 Iul. 20170.2147-0.0016
27 Iul. 20170.2163+0.0003
26 Iul. 20170.21600
25 Iul. 20170.2160-0.0004
24 Iul. 20170.2164-0.0028
21 Iul. 20170.2192+0.0011
20 Iul. 20170.2181+0.0003
19 Iul. 20170.2178-0.0016
18 Iul. 20170.2194-0.0008
17 Iul. 20170.2202-0.0006
14 Iul. 20170.2208+0.0014
13 Iul. 20170.2194-0.0017
12 Iul. 20170.2211+0.0004
11 Iul. 20170.2207+0.0001
10 Iul. 20170.2206-0.0017
7 Iul. 20170.2223-0.0011
6 Iul. 20170.2234+0.0007
5 Iul. 20170.2227+0.0008
4 Iul. 20170.2219+0.0019
3 Iul. 20170.2200+0.0001
30 Iun. 20170.2199+0.0002
29 Iun. 20170.2197-0.0018
28 Iun. 20170.2215-0.0015
27 Iun. 20170.2230-0.0007
26 Iun. 20170.2237+0.0001
23 Iun. 20170.2236-0.0018
22 Iun. 20170.2254-0.0004
21 Iun. 20170.2258+0.0009
20 Iun. 20170.2249-0.0001
19 Iun. 20170.2250-0.0003
16 Iun. 20170.2253+0.0004
15 Iun. 20170.2249+0.0009
14 Iun. 20170.2240+0.0004
13 Iun. 20170.2236-0.0005
12 Iun. 20170.2241+0.0012
9 Iun. 20170.2229-0.0004
8 Iun. 20170.2233+0.0007
7 Iun. 20170.2226+0.0002
6 Iun. 20170.2224-0.0009
2 Iun. 20170.2233-0.0015
31 Mai 20170.2248+0.0011
30 Mai 20170.2237+0.0009
29 Mai 20170.2228+0.0003
26 Mai 20170.2225+0.0003
25 Mai 20170.2222+0.0013
24 Mai 20170.2209-0.0004
23 Mai 20170.2213-0.0007
22 Mai 20170.2220+0.0001
19 Mai 20170.2219-0.0003
18 Mai 20170.2222+0.0006
17 Mai 20170.2216-0.0008
16 Mai 20170.2224-0.0016
15 Mai 20170.2240+0.0010
12 Mai 20170.2230+0.0006
11 Mai 20170.2224+0.0036
10 Mai 20170.2188+0.0002
9 Mai 20170.2186+0.0002
8 Mai 20170.21840
5 Mai 20170.2184+0.0007
4 Mai 20170.2177+0.0002
3 Mai 20170.2175+0.0012
2 Mai 20170.2163+0.0003
28 Apr. 20170.2160+0.0005
27 Apr. 20170.2155-0.0001
26 Apr. 20170.2156-0.0034
25 Apr. 20170.2190+0.0004
24 Apr. 20170.2186-0.0005
21 Apr. 20170.2191-0.0004
20 Apr. 20170.2195-0.0007
19 Apr. 20170.2202-0.0001
18 Apr. 20170.2203+0.0003
14 Apr. 20170.2200

Curs Valutar Azi

Vrei sa fii zilnic la curent cu variatiile valutare euro dolar? Iti recomandam sa vizitezi pagina dedicata curs valutar azi in care sunt afisate cotatii actualizate zilnic.

Preluare informatii

Ai un site sau blog pe care ai vrea sa afisezi informatiile de pe acest site? Iti punem la dispozitie un modul avansat de preluare informatii valutare ce poate fi personalizat. Acceseaza pagina de preluare curs valutar si vei gasi toate detaliile necesare.

Convertor Valutar

Cauti un calculator valutar avansat pentru schimb valutar care sa iti ofere si detalii despre TVA? Te invitam sa folosesti convertorul valutar disponibil online de pe acest site.

Informatii curs-valutar.ro

Cursul este preluat online de pe site-ul Bancii Nationale a Romaniei (BNR) si este actualizat la zi.

Cursul se actualizeaza in fiecare zi bancara la ora 13:05. Uneori pot exista intarzieri in afisarea cursului. Informatiile afisate pe acest site au caracter pur informativ. Cursul comunicat de catre BNR este valabil pentru ziua urmatoare. Convertorul foloseste implicit ultimul curs BNR disponibil si este setat pe EURO.

Termeni si conditii