Curs Valutar
Preluare curs valutar | Contact

Curs Leul moldovenesc

Afiseaza cursul Leul moldovenesc pentru intervalul si

Intervalul curent: 5 iunie 2022 - 8 decembrie 2022.

Cursul mediu pentru Leul moldovenesc in intervalul selectat este 0.2515 lei

Cursul Leul moldovenesc maxim inregistrat este 0.2644 lei in data de 29 septembrie 2022

Cursul Leul moldovenesc minim inregistrat este 0.2374 lei in data de 6 decembrie 2022

Cursul valutar complet pentru leul moldovenesc

Cursul este exprimat in lei (RON) si se raporteaza la intervalul selectat

Data Valoare Variatie
8 Dec. 20220.2412+0.0015
7 Dec. 20220.2397+0.0023
6 Dec. 20220.2374-0.0009
5 Dec. 20220.2383-0.0034
2 Dec. 20220.2417-0.0010
29 Noi. 20220.2427-0.0020
28 Noi. 20220.2447-0.0006
25 Noi. 20220.2453-0.0026
24 Noi. 20220.2479-0.0023
23 Noi. 20220.2502-0.0007
22 Noi. 20220.2509+0.0023
21 Noi. 20220.2486-0.0006
18 Noi. 20220.2492+0.0019
17 Noi. 20220.2473+0.0007
16 Noi. 20220.2466-0.0022
15 Noi. 20220.2488+0.0014
14 Noi. 20220.2474-0.0080
11 Noi. 20220.2554+0.0030
10 Noi. 20220.2524-0.0017
9 Noi. 20220.2541+0.0008
8 Noi. 20220.2533-0.0049
7 Noi. 20220.2582-0.0019
4 Noi. 20220.2601+0.0032
3 Noi. 20220.2569+0.0007
2 Noi. 20220.25620
1 Noi. 20220.2562+0.0006
31 Oct. 20220.2556+0.0025
28 Oct. 20220.2531+0.0010
27 Oct. 20220.2521-0.0034
26 Oct. 20220.2555-0.0019
25 Oct. 20220.2574-0.0025
24 Oct. 20220.2599+0.0018
21 Oct. 20220.2581-0.0014
20 Oct. 20220.2595+0.0006
19 Oct. 20220.2589-0.0018
18 Oct. 20220.2607-0.0006
17 Oct. 20220.2613-0.0003
14 Oct. 20220.2616-0.0004
13 Oct. 20220.2620+0.0001
12 Oct. 20220.2619-0.0002
11 Oct. 20220.2621+0.0025
10 Oct. 20220.2596+0.0024
7 Oct. 20220.2572+0.0017
6 Oct. 20220.2555-0.0007
5 Oct. 20220.2562-0.0029
4 Oct. 20220.2591-0.0003
3 Oct. 20220.2594-0.0012
30 Sep. 20220.2606-0.0038
29 Sep. 20220.2644+0.0014
28 Sep. 20220.2630-0.0001
27 Sep. 20220.2631+0.0025
26 Sep. 20220.2606+0.0028
23 Sep. 20220.2578+0.0009
22 Sep. 20220.2569+0.0020
21 Sep. 20220.2549+0.0004
20 Sep. 20220.2545+0.0002
19 Sep. 20220.2543-0.0004
16 Sep. 20220.25470
15 Sep. 20220.2547+0.0046
14 Sep. 20220.2501-0.0006
13 Sep. 20220.2507-0.0003
12 Sep. 20220.2510-0.0007
9 Sep. 20220.2517-0.0019
8 Sep. 20220.2536+0.0013
7 Sep. 20220.2523+0.0016
6 Sep. 20220.2507+0.0017
5 Sep. 20220.2490-0.0001
2 Sep. 20220.2491-0.0006
1 Sep. 20220.2497-0.0017
31 Aug. 20220.2514-0.0003
30 Aug. 20220.2517+0.0004
29 Aug. 20220.2513-0.0026
25 Aug. 20220.2539-0.0010
24 Aug. 20220.2549+0.0016
23 Aug. 20220.2533+0.0008
22 Aug. 20220.2525+0.0030
19 Aug. 20220.24950
18 Aug. 20220.2495-0.0012
17 Aug. 20220.2507+0.0018
16 Aug. 20220.2489+0.0034
12 Aug. 20220.2455-0.0030
11 Aug. 20220.2485-0.0005
10 Aug. 20220.2490-0.0003
9 Aug. 20220.2493+0.0002
8 Aug. 20220.2491-0.0012
5 Aug. 20220.2503+0.0003
4 Aug. 20220.2500+0.0008
3 Aug. 20220.2492+0.0007
2 Aug. 20220.2485-0.0006
1 Aug. 20220.2491-0.0029
29 Iul. 20220.2520+0.0003
28 Iul. 20220.2517+0.0002
27 Iul. 20220.2515+0.0020
26 Iul. 20220.2495-0.0016
25 Iul. 20220.2511+0.0003
22 Iul. 20220.25080
21 Iul. 20220.2508+0.0015
20 Iul. 20220.2493-0.0025
19 Iul. 20220.2518-0.0026
18 Iul. 20220.2544-0.0009
15 Iul. 20220.2553+0.0009
14 Iul. 20220.2544-0.0014
13 Iul. 20220.2558+0.0021
12 Iul. 20220.2537+0.0002
11 Iul. 20220.2535+0.0010
8 Iul. 20220.2525-0.0005
7 Iul. 20220.2530+0.0021
6 Iul. 20220.2509+0.0036
5 Iul. 20220.2473-0.0001
4 Iul. 20220.2474-0.0015
1 Iul. 20220.2489+0.0030
30 Iun. 20220.2459+0.0019
29 Iun. 20220.2440+0.0007
28 Iun. 20220.2433-0.0009
27 Iun. 20220.2442-0.0005
24 Iun. 20220.24470
23 Iun. 20220.2447+0.0006
22 Iun. 20220.24410
21 Iun. 20220.2441-0.0001
20 Iun. 20220.2442-0.0036
17 Iun. 20220.2478+0.0016
16 Iun. 20220.2462-0.0018
15 Iun. 20220.2480+0.0002
14 Iun. 20220.2478+0.0055
10 Iun. 20220.2423+0.0001
9 Iun. 20220.2422-0.0014
8 Iun. 20220.2436+0.0017
7 Iun. 20220.2419+0.0001
6 Iun. 20220.2418

Curs Valutar Azi

Vrei sa fii zilnic la curent cu variatiile valutare euro dolar? Iti recomandam sa vizitezi pagina dedicata curs valutar azi in care sunt afisate cotatii actualizate zilnic.

Preluare informatii

Ai un site sau blog pe care ai vrea sa afisezi informatiile de pe acest site? Iti punem la dispozitie un modul avansat de preluare informatii valutare ce poate fi personalizat. Acceseaza pagina de preluare curs valutar si vei gasi toate detaliile necesare.

Convertor Valutar

Cauti un calculator valutar avansat pentru schimb valutar care sa iti ofere si detalii despre TVA? Te invitam sa folosesti convertorul valutar disponibil online de pe acest site.

Informatii curs-valutar.ro

Cursul este preluat online de pe site-ul Bancii Nationale a Romaniei (BNR) si este actualizat la zi.

Cursul se actualizeaza in fiecare zi bancara la ora 13:05. Uneori pot exista intarzieri in afisarea cursului. Informatiile afisate pe acest site au caracter pur informativ. Cursul comunicat de catre BNR este valabil pentru ziua urmatoare. Convertorul foloseste implicit ultimul curs BNR disponibil si este setat pe EURO.

Termeni si conditii