Curs Valutar
Preluare curs valutar | Contact

Curs Leul moldovenesc

Afiseaza cursul Leul moldovenesc pentru intervalul si

Intervalul curent: 19 octombrie 2018 - 23 aprilie 2019.

Cursul mediu pentru Leul moldovenesc in intervalul selectat este 0.241 lei

Cursul Leul moldovenesc maxim inregistrat este 0.2477 lei in data de 12 martie 2019

Cursul Leul moldovenesc minim inregistrat este 0.2340 lei in data de 24 decembrie 2018

Cursul valutar complet pentru leul moldovenesc

Cursul este exprimat in lei (RON) si se raporteaza la intervalul selectat

Data Valoare Variatie
23 Apr. 20190.2365+0.0002
22 Apr. 20190.2363+0.0001
19 Apr. 20190.2362+0.0007
18 Apr. 20190.2355-0.0008
17 Apr. 20190.2363-0.0005
16 Apr. 20190.2368-0.0017
15 Apr. 20190.2385-0.0021
12 Apr. 20190.24060
11 Apr. 20190.2406-0.0011
10 Apr. 20190.2417-0.0006
9 Apr. 20190.2423-0.0003
8 Apr. 20190.2426-0.0002
5 Apr. 20190.2428-0.0002
4 Apr. 20190.2430-0.0012
3 Apr. 20190.24420
2 Apr. 20190.2442-0.0002
1 Apr. 20190.2444-0.0007
29 Mar. 20190.2451+0.0010
28 Mar. 20190.2441+0.0008
27 Mar. 20190.2433-0.0002
26 Mar. 20190.2435-0.0002
25 Mar. 20190.2437+0.0012
22 Mar. 20190.2425-0.0003
21 Mar. 20190.2428-0.0006
20 Mar. 20190.2434+0.0001
19 Mar. 20190.2433-0.0009
18 Mar. 20190.2442-0.0010
15 Mar. 20190.2452-0.0012
14 Mar. 20190.2464-0.0012
13 Mar. 20190.2476-0.0001
12 Mar. 20190.2477+0.0017
11 Mar. 20190.2460+0.0005
8 Mar. 20190.2455-0.0002
7 Mar. 20190.2457+0.0008
6 Mar. 20190.2449+0.0001
5 Mar. 20190.2448+0.0020
4 Mar. 20190.2428+0.0008
1 Mar. 20190.2420-0.0005
28 Feb. 20190.2425-0.0008
27 Feb. 20190.2433-0.0011
26 Feb. 20190.2444-0.0006
25 Feb. 20190.2450+0.0001
22 Feb. 20190.2449-0.0001
21 Feb. 20190.2450-0.0012
20 Feb. 20190.2462+0.0015
19 Feb. 20190.2447-0.0007
18 Feb. 20190.24540
15 Feb. 20190.2454+0.0008
14 Feb. 20190.2446-0.0009
13 Feb. 20190.2455+0.0007
12 Feb. 20190.2448+0.0003
11 Feb. 20190.2445-0.0004
8 Feb. 20190.2449+0.0014
7 Feb. 20190.2435+0.0004
6 Feb. 20190.2431+0.0004
5 Feb. 20190.2427-0.0002
4 Feb. 20190.2429+0.0008
1 Feb. 20190.2421-0.0001
31 Ian. 20190.2422-0.0010
30 Ian. 20190.2432-0.0007
29 Ian. 20190.2439-0.0014
28 Ian. 20190.2453-0.0001
25 Ian. 20190.2454+0.0008
23 Ian. 20190.2446+0.0026
22 Ian. 20190.2420+0.0012
21 Ian. 20190.2408+0.0006
18 Ian. 20190.2402+0.0002
17 Ian. 20190.2400+0.0010
16 Ian. 20190.2390+0.0007
15 Ian. 20190.2383+0.0013
14 Ian. 20190.2370+0.0002
11 Ian. 20190.2368-0.0008
10 Ian. 20190.2376-0.0003
9 Ian. 20190.2379-0.0012
8 Ian. 20190.2391+0.0002
7 Ian. 20190.23890
4 Ian. 20190.2389+0.0005
3 Ian. 20190.2384-0.0005
31 Dec. 20180.2389+0.0003
28 Dec. 20180.2386+0.0013
27 Dec. 20180.2373+0.0033
24 Dec. 20180.2340-0.0002
21 Dec. 20180.2342-0.0018
20 Dec. 20180.2360-0.0002
19 Dec. 20180.2362-0.0006
18 Dec. 20180.2368-0.0020
17 Dec. 20180.2388+0.0019
14 Dec. 20180.2369-0.0010
13 Dec. 20180.2379+0.0004
12 Dec. 20180.2375+0.0007
11 Dec. 20180.2368-0.0007
10 Dec. 20180.2375-0.0010
7 Dec. 20180.2385-0.0009
6 Dec. 20180.2394+0.0008
5 Dec. 20180.2386-0.0007
4 Dec. 20180.2393+0.0011
3 Dec. 20180.2382-0.0012
29 Noi. 20180.2394+0.0004
28 Noi. 20180.2390+0.0006
27 Noi. 20180.2384-0.0006
26 Noi. 20180.2390+0.0011
23 Noi. 20180.2379-0.0004
22 Noi. 20180.23830
21 Noi. 20180.2383-0.0002
20 Noi. 20180.2385-0.0021
19 Noi. 20180.2406-0.0009
16 Noi. 20180.2415-0.0011
15 Noi. 20180.2426-0.0006
14 Noi. 20180.2432-0.0002
13 Noi. 20180.2434+0.0023
12 Noi. 20180.2411+0.0014
9 Noi. 20180.2397+0.0021
8 Noi. 20180.2376-0.0014
7 Noi. 20180.2390-0.0006
6 Noi. 20180.2396+0.0019
5 Noi. 20180.2377-0.0011
2 Noi. 20180.2388-0.0013
1 Noi. 20180.2401+0.0001
31 Oct. 20180.2400+0.0010
30 Oct. 20180.2390-0.0006
29 Oct. 20180.2396+0.0010
26 Oct. 20180.2386-0.0007
25 Oct. 20180.2393+0.0010
24 Oct. 20180.2383+0.0001
23 Oct. 20180.2382-0.0015
22 Oct. 20180.2397+0.0010
19 Oct. 20180.2387

Curs Valutar Azi

Vrei sa fii zilnic la curent cu variatiile valutare euro dolar? Iti recomandam sa vizitezi pagina dedicata curs valutar azi in care sunt afisate cotatii actualizate zilnic.

Preluare informatii

Ai un site sau blog pe care ai vrea sa afisezi informatiile de pe acest site? Iti punem la dispozitie un modul avansat de preluare informatii valutare ce poate fi personalizat. Acceseaza pagina de preluare curs valutar si vei gasi toate detaliile necesare.

Convertor Valutar

Cauti un calculator valutar avansat pentru schimb valutar care sa iti ofere si detalii despre TVA? Te invitam sa folosesti convertorul valutar disponibil online de pe acest site.

Informatii curs-valutar.ro

Cursul este preluat online de pe site-ul Bancii Nationale a Romaniei (BNR) si este actualizat la zi.

Cursul se actualizeaza in fiecare zi bancara la ora 13:05. Uneori pot exista intarzieri in afisarea cursului. Informatiile afisate pe acest site au caracter pur informativ. Cursul comunicat de catre BNR este valabil pentru ziua urmatoare. Convertorul foloseste implicit ultimul curs BNR disponibil si este setat pe EURO.

Termeni si conditii