Curs Valutar
Preluare curs valutar | Contact

Curs Leul moldovenesc

Afiseaza cursul Leul moldovenesc pentru intervalul si

Intervalul curent: 17 noiembrie 2021 - 23 mai 2022.

Cursul mediu pentru Leul moldovenesc in intervalul selectat este 0.2457 lei

Cursul Leul moldovenesc maxim inregistrat este 0.2543 lei in data de 29 aprilie 2022

Cursul Leul moldovenesc minim inregistrat este 0.2394 lei in data de 14 ianuarie 2022

Cursul valutar complet pentru leul moldovenesc

Cursul este exprimat in lei (RON) si se raporteaza la intervalul selectat

Data Valoare Variatie
23 Mai 20220.2438-0.0015
20 Mai 20220.2453-0.0013
19 Mai 20220.2466-0.0006
18 Mai 20220.2472-0.0021
17 Mai 20220.2493-0.0017
16 Mai 20220.2510+0.0005
13 Mai 20220.2505+0.0020
12 Mai 20220.2485-0.0006
11 Mai 20220.2491+0.0004
10 Mai 20220.2487-0.0006
9 Mai 20220.2493-0.0001
6 Mai 20220.2494-0.0020
5 Mai 20220.2514-0.0011
4 Mai 20220.2525+0.0009
3 Mai 20220.2516-0.0027
2 Mai 20220.25430
29 Apr. 20220.2543+0.0018
28 Apr. 20220.2525+0.0019
27 Apr. 20220.2506+0.0030
26 Apr. 20220.2476+0.0015
21 Apr. 20220.2461-0.0016
20 Apr. 20220.2477-0.0001
19 Apr. 20220.2478+0.0001
18 Apr. 20220.2477+0.0021
15 Apr. 20220.2456-0.0019
14 Apr. 20220.2475+0.0006
13 Apr. 20220.2469+0.0010
12 Apr. 20220.2459-0.0008
11 Apr. 20220.2467-0.0003
8 Apr. 20220.2470+0.0002
7 Apr. 20220.2468+0.0012
6 Apr. 20220.2456+0.0005
5 Apr. 20220.2451+0.0015
4 Apr. 20220.2436+0.0005
1 Apr. 20220.2431+0.0005
31 Mar. 20220.2426-0.0017
30 Mar. 20220.2443-0.0012
29 Mar. 20220.2455+0.0006
28 Mar. 20220.24490
25 Mar. 20220.2449+0.0002
24 Mar. 20220.2447+0.0008
23 Mar. 20220.2439+0.0008
22 Mar. 20220.2431-0.0003
21 Mar. 20220.2434+0.0005
18 Mar. 20220.2429-0.0008
17 Mar. 20220.2437-0.0009
16 Mar. 20220.2446-0.0012
15 Mar. 20220.2458+0.0012
14 Mar. 20220.2446+0.0006
11 Mar. 20220.2440-0.0017
10 Mar. 20220.2457-0.0026
9 Mar. 20220.2483+0.0023
8 Mar. 20220.24600
7 Mar. 20220.2460+0.0025
4 Mar. 20220.2435+0.0005
3 Mar. 20220.2430+0.0015
2 Mar. 20220.2415-0.0003
1 Mar. 20220.2418-0.0015
28 Feb. 20220.2433-0.0022
25 Feb. 20220.2455+0.0024
24 Feb. 20220.2431+0.0003
23 Feb. 20220.2428+0.0005
22 Feb. 20220.2423+0.0004
21 Feb. 20220.2419-0.0002
18 Feb. 20220.2421-0.0001
17 Feb. 20220.2422-0.0014
16 Feb. 20220.2436-0.0014
15 Feb. 20220.2450+0.0016
14 Feb. 20220.2434+0.0011
11 Feb. 20220.2423+0.0006
10 Feb. 20220.24170
9 Feb. 20220.2417+0.0006
8 Feb. 20220.2411+0.0015
7 Feb. 20220.2396-0.0036
4 Feb. 20220.2432+0.0009
3 Feb. 20220.2423-0.0015
2 Feb. 20220.2438-0.0031
1 Feb. 20220.2469-0.0009
31 Ian. 20220.2478+0.0002
28 Ian. 20220.2476+0.0030
27 Ian. 20220.2446+0.0007
26 Ian. 20220.2439+0.0015
25 Ian. 20220.2424+0.0008
21 Ian. 20220.24160
20 Ian. 20220.2416+0.0009
19 Ian. 20220.2407+0.0003
18 Ian. 20220.2404+0.0009
17 Ian. 20220.2395+0.0001
14 Ian. 20220.2394-0.0024
13 Ian. 20220.2418-0.0009
12 Ian. 20220.2427-0.0009
11 Ian. 20220.2436-0.0007
10 Ian. 20220.2443-0.0002
7 Ian. 20220.2445+0.0001
6 Ian. 20220.2444-0.0017
5 Ian. 20220.2461+0.0009
4 Ian. 20220.2452-0.0010
3 Ian. 20220.2462-0.0001
31 Dec. 20210.2463-0.0008
30 Dec. 20210.2471+0.0014
29 Dec. 20210.2457+0.0001
28 Dec. 20210.2456+0.0007
27 Dec. 20210.2449-0.0004
24 Dec. 20210.2453-0.0003
23 Dec. 20210.2456-0.0009
22 Dec. 20210.2465-0.0007
21 Dec. 20210.2472+0.0005
20 Dec. 20210.2467-0.0005
17 Dec. 20210.2472-0.0005
16 Dec. 20210.2477+0.0011
15 Dec. 20210.2466-0.0011
14 Dec. 20210.2477-0.0005
13 Dec. 20210.2482+0.0005
10 Dec. 20210.2477-0.0009
9 Dec. 20210.2486-0.0004
8 Dec. 20210.2490+0.0014
7 Dec. 20210.2476+0.0006
6 Dec. 20210.2470+0.0010
3 Dec. 20210.2460-0.0005
2 Dec. 20210.2465-0.0009
29 Noi. 20210.2474-0.0015
26 Noi. 20210.2489-0.0002
25 Noi. 20210.2491+0.0003
24 Noi. 20210.2488+0.0005
23 Noi. 20210.2483+0.0002
22 Noi. 20210.2481+0.0009
19 Noi. 20210.2472-0.0007
18 Noi. 20210.2479+0.0006
17 Noi. 20210.2473

Curs Valutar Azi

Vrei sa fii zilnic la curent cu variatiile valutare euro dolar? Iti recomandam sa vizitezi pagina dedicata curs valutar azi in care sunt afisate cotatii actualizate zilnic.

Preluare informatii

Ai un site sau blog pe care ai vrea sa afisezi informatiile de pe acest site? Iti punem la dispozitie un modul avansat de preluare informatii valutare ce poate fi personalizat. Acceseaza pagina de preluare curs valutar si vei gasi toate detaliile necesare.

Convertor Valutar

Cauti un calculator valutar avansat pentru schimb valutar care sa iti ofere si detalii despre TVA? Te invitam sa folosesti convertorul valutar disponibil online de pe acest site.

Informatii curs-valutar.ro

Cursul este preluat online de pe site-ul Bancii Nationale a Romaniei (BNR) si este actualizat la zi.

Cursul se actualizeaza in fiecare zi bancara la ora 13:05. Uneori pot exista intarzieri in afisarea cursului. Informatiile afisate pe acest site au caracter pur informativ. Cursul comunicat de catre BNR este valabil pentru ziua urmatoare. Convertorul foloseste implicit ultimul curs BNR disponibil si este setat pe EURO.

Termeni si conditii