Curs Valutar
Preluare curs valutar | Contact

Curs Realul brazilian

Afiseaza cursul Realul brazilian pentru intervalul si

Intervalul curent: 15 februarie 2017 - 21 august 2017.

Cursul mediu pentru Realul brazilian in intervalul selectat este 1.2948 lei

Cursul Realul brazilian maxim inregistrat este 1.3987 lei in data de 23 februarie 2017

Cursul Realul brazilian minim inregistrat este 1.2080 lei in data de 30 iunie 2017

Cursul valutar complet pentru realul brazilian

Cursul este exprimat in lei (RON) si se raporteaza la intervalul selectat

Data Valoare Variatie
21 Aug. 20171.2419+0.0114
18 Aug. 20171.2305-0.0097
17 Aug. 20171.2402+0.0098
16 Aug. 20171.2304+0.0169
14 Aug. 20171.2135-0.0132
11 Aug. 20171.2267-0.0110
10 Aug. 20171.2377-0.0063
9 Aug. 20171.2440+0.0077
8 Aug. 20171.2363+0.0001
7 Aug. 20171.2362+0.0021
4 Aug. 20171.2341-0.0032
3 Aug. 20171.2373+0.0060
2 Aug. 20171.2313-0.0020
1 Aug. 20171.2333-0.0076
31 Iul. 20171.2409+0.0072
28 Iul. 20171.2337-0.0067
27 Iul. 20171.2404+0.0034
26 Iul. 20171.2370-0.0070
25 Iul. 20171.2440-0.0027
24 Iul. 20171.2467-0.0115
21 Iul. 20171.2582-0.0020
20 Iul. 20171.2602+0.0042
19 Iul. 20171.2560+0.0157
18 Iul. 20171.2403-0.0118
17 Iul. 20171.2521+0.0068
14 Iul. 20171.2453-0.0035
13 Iul. 20171.2488+0.0221
12 Iul. 20171.2267-0.0046
11 Iul. 20171.2313+0.0090
10 Iul. 20171.2223+0.0045
7 Iul. 20171.2178-0.0095
6 Iul. 20171.2273+0.0036
5 Iul. 20171.2237+0.0014
4 Iul. 20171.2223+0.0110
3 Iul. 20171.2113+0.0033
30 Iun. 20171.2080-0.0068
29 Iun. 20171.2148+0.0042
28 Iun. 20171.2106-0.0187
27 Iun. 20171.2293+0.0056
26 Iun. 20171.2237-0.0005
23 Iun. 20171.2242-0.0081
22 Iun. 20171.2323-0.0087
21 Iun. 20171.2410-0.0138
20 Iun. 20171.2548+0.0091
19 Iun. 20171.2457-0.0062
16 Iun. 20171.2519-0.0028
15 Iun. 20171.2547+0.0257
14 Iun. 20171.2290+0.0011
13 Iun. 20171.2279-0.0053
12 Iun. 20171.2332-0.0177
9 Iun. 20171.2509+0.0070
8 Iun. 20171.2439+0.0073
7 Iun. 20171.2366+0.0057
6 Iun. 20171.2309-0.0209
2 Iun. 20171.2518-0.0019
31 Mai 20171.2537-0.0022
30 Mai 20171.2559+0.0037
29 Mai 20171.2522+0.0112
26 Mai 20171.2410+0.0036
25 Mai 20171.2374-0.0076
24 Mai 20171.2450+0.0057
23 Mai 20171.2393-0.0140
22 Mai 20171.2533+0.0410
19 Mai 20171.2123-0.0991
18 Mai 20171.3114-0.0137
17 Mai 20171.3251+0.0012
16 Mai 20171.3239-0.0057
15 Mai 20171.3296-0.0015
12 Mai 20171.3311+0.0094
11 Mai 20171.3217+0.0091
10 Mai 20171.3126+0.0074
9 Mai 20171.3052-0.0038
8 Mai 20171.3090+0.0081
5 Mai 20171.3009-0.0134
4 Mai 20171.3143-0.0085
3 Mai 20171.3228+0.0112
2 Mai 20171.3116+0.0090
28 Apr. 20171.3026-0.0076
27 Apr. 20171.3102-0.0118
26 Apr. 20171.3220-0.0063
25 Apr. 20171.3283+0.0037
24 Apr. 20171.3246-0.0239
21 Apr. 20171.3485+0.0095
20 Apr. 20171.3390-0.0203
19 Apr. 20171.3593-0.0092
18 Apr. 20171.3685+0.0142
14 Apr. 20171.3543-0.0042
13 Apr. 20171.3585+0.0007
12 Apr. 20171.3578-0.0002
11 Apr. 20171.3580+0.0015
10 Apr. 20171.3565+0.0033
7 Apr. 20171.3532-0.0061
6 Apr. 20171.3593-0.0157
5 Apr. 20171.3750+0.0052
4 Apr. 20171.3698+0.0034
3 Apr. 20171.3664+0.0131
31 Mar. 20171.3533-0.0017
30 Mar. 20171.3550+0.0100
29 Mar. 20171.3450+0.0045
28 Mar. 20171.3405-0.0067
27 Mar. 20171.3472+0.0029
24 Mar. 20171.3443-0.0240
23 Mar. 20171.3683-0.0021
22 Mar. 20171.3704-0.0050
21 Mar. 20171.3754+0.0034
20 Mar. 20171.3720+0.0120
17 Mar. 20171.3600-0.0063
16 Mar. 20171.3663+0.0146
15 Mar. 20171.3517-0.0064
14 Mar. 20171.3581-0.0011
13 Mar. 20171.3592+0.0161
10 Mar. 20171.3431-0.0177
9 Mar. 20171.3608-0.0209
8 Mar. 20171.3817+0.0147
7 Mar. 20171.3670-0.0068
6 Mar. 20171.3738+0.0112
3 Mar. 20171.3626-0.0266
2 Mar. 20171.3892+0.0098
1 Mar. 20171.3794+0.0089
28 Feb. 20171.3705+0.0013
27 Feb. 20171.3692-0.0244
24 Feb. 20171.3936-0.0051
23 Feb. 20171.3987+0.0075
22 Feb. 20171.3912+0.0030
21 Feb. 20171.3882+0.0164
20 Feb. 20171.3718-0.0021
17 Feb. 20171.3739-0.0175
16 Feb. 20171.3914+0.0061
15 Feb. 20171.3853

Curs Valutar Azi

Vrei sa fii zilnic la curent cu variatiile valutare euro dolar? Iti recomandam sa vizitezi pagina dedicata curs valutar azi in care sunt afisate cotatii actualizate zilnic.

Preluare informatii

Ai un site sau blog pe care ai vrea sa afisezi informatiile de pe acest site? Iti punem la dispozitie un modul avansat de preluare informatii valutare ce poate fi personalizat. Acceseaza pagina de preluare curs valutar si vei gasi toate detaliile necesare.

Convertor Valutar

Cauti un calculator valutar avansat pentru schimb valutar care sa iti ofere si detalii despre TVA? Te invitam sa folosesti convertorul valutar disponibil online de pe acest site.

Informatii curs-valutar.ro

Cursul este preluat online de pe site-ul Bancii Nationale a Romaniei (BNR) si este actualizat la zi.

Cursul se actualizeaza in fiecare zi bancara la ora 13:05. Uneori pot exista intarzieri in afisarea cursului. Informatiile afisate pe acest site au caracter pur informativ. Cursul comunicat de catre BNR este valabil pentru ziua urmatoare. Convertorul foloseste implicit ultimul curs BNR disponibil si este setat pe EURO.

Termeni si conditii