Curs Valutar
Preluare curs valutar | Contact

Curs Realul brazilian

Afiseaza cursul Realul brazilian pentru intervalul si

Intervalul curent: 16 august 2018 - 18 februarie 2019.

Cursul mediu pentru Realul brazilian in intervalul selectat este 1.0588 lei

Cursul Realul brazilian maxim inregistrat este 1.1362 lei in data de 1 februarie 2019

Cursul Realul brazilian minim inregistrat este 0.9429 lei in data de 14 septembrie 2018

Cursul valutar complet pentru realul brazilian

Cursul este exprimat in lei (RON) si se raporteaza la intervalul selectat

Data Valoare Variatie
18 Feb. 20191.1308+0.0024
15 Feb. 20191.1284+0.0071
14 Feb. 20191.1213-0.0086
13 Feb. 20191.1299+0.0116
12 Feb. 20191.1183-0.0070
11 Feb. 20191.1253-0.0007
8 Feb. 20191.1260-0.0048
7 Feb. 20191.1308-0.0033
6 Feb. 20191.1341+0.0016
5 Feb. 20191.1325-0.0023
4 Feb. 20191.1348-0.0014
1 Feb. 20191.1362+0.0168
31 Ian. 20191.1194+0.0013
30 Ian. 20191.1181+0.0122
29 Ian. 20191.1059-0.0010
28 Ian. 20191.1069-0.0071
25 Ian. 20191.1140+0.0162
23 Ian. 20191.0978-0.0071
22 Ian. 20191.1049+0.0020
21 Ian. 20191.1029+0.0046
18 Ian. 20191.0983-0.0023
17 Ian. 20191.1006-0.0041
16 Ian. 20191.1047-0.0030
15 Ian. 20191.1077+0.0083
14 Ian. 20191.0994+0.0056
11 Ian. 20191.0938-0.0085
10 Ian. 20191.1023+0.0035
9 Ian. 20191.0988+0.0073
8 Ian. 20191.0915-0.0057
7 Ian. 20191.0972+0.0079
4 Ian. 20191.0893+0.0071
3 Ian. 20191.0822+0.0326
31 Dec. 20181.0496+0.0012
28 Dec. 20181.0484+0.0090
27 Dec. 20181.0394-0.0028
24 Dec. 20181.0422-0.0168
21 Dec. 20181.0590+0.0170
20 Dec. 20181.0420-0.0020
19 Dec. 20181.0440-0.0028
18 Dec. 20181.0468-0.0016
17 Dec. 20181.0484-0.0103
14 Dec. 20181.0587-0.0012
13 Dec. 20181.0599+0.0066
12 Dec. 20181.0533+0.0101
11 Dec. 20181.0432-0.0002
10 Dec. 20181.0434-0.0108
7 Dec. 20181.0542-0.0080
6 Dec. 20181.0622-0.0034
5 Dec. 20181.0656+0.0044
4 Dec. 20181.0612-0.0002
3 Dec. 20181.0614-0.0034
29 Noi. 20181.0648+0.0001
28 Noi. 20181.0647+0.0194
27 Noi. 20181.0453-0.0257
26 Noi. 20181.0710-0.0072
23 Noi. 20181.0782+0.0045
22 Noi. 20181.0737-0.0179
21 Noi. 20181.0916+0.0055
20 Noi. 20181.0861-0.0053
19 Noi. 20181.0914+0.0032
16 Noi. 20181.0882-0.0028
15 Noi. 20181.0910+0.0040
14 Noi. 20181.0870-0.0138
13 Noi. 20181.1008-0.0065
12 Noi. 20181.1073+0.0155
9 Noi. 20181.0918-0.0022
8 Noi. 20181.0940+0.0151
7 Noi. 20181.0789-0.0186
6 Noi. 20181.0975-0.0103
5 Noi. 20181.1078+0.0059
2 Noi. 20181.1019+0.0004
1 Noi. 20181.1015-0.0115
31 Oct. 20181.1130+0.0079
30 Oct. 20181.1051-0.0176
29 Oct. 20181.1227+0.0147
26 Oct. 20181.1080+0.0134
25 Oct. 20181.0946-0.0094
24 Oct. 20181.1040+0.0009
23 Oct. 20181.1031+0.0114
22 Oct. 20181.0917-0.0036
19 Oct. 20181.0953-0.0028
18 Oct. 20181.0981+0.0148
17 Oct. 20181.0833+0.0034
16 Oct. 20181.0799+0.0154
15 Oct. 20181.0645+0.0013
12 Oct. 20181.0632-0.0121
11 Oct. 20181.0753-0.0170
10 Oct. 20181.0923+0.0152
9 Oct. 20181.0771+0.0178
8 Oct. 20181.0593+0.0109
5 Oct. 20181.0484+0.0081
4 Oct. 20181.0403+0.0171
3 Oct. 20181.0232+0.0150
2 Oct. 20181.0082+0.0176
1 Oct. 20180.9906-0.0114
28 Sep. 20181.0020+0.0139
27 Sep. 20180.9881+0.0162
26 Sep. 20180.9719+0.0040
25 Sep. 20180.9679-0.0092
24 Sep. 20180.9771+0.0079
21 Sep. 20180.9692+0.0073
20 Sep. 20180.9619+0.0061
19 Sep. 20180.9558-0.0068
18 Sep. 20180.9626+0.0076
17 Sep. 20180.9550+0.0121
14 Sep. 20180.9429-0.0166
13 Sep. 20180.9595-0.0039
12 Sep. 20180.9634-0.0141
11 Sep. 20180.9775-0.0083
10 Sep. 20180.9858+0.0036
7 Sep. 20180.9822+0.0195
6 Sep. 20180.9627-0.0006
5 Sep. 20180.9633-0.0003
4 Sep. 20180.9636-0.0219
3 Sep. 20180.9855+0.0268
31 Aug. 20180.9587-0.0079
30 Aug. 20180.9666+0.0030
29 Aug. 20180.9636-0.0103
28 Aug. 20180.9739+0.0009
27 Aug. 20180.9730-0.0011
24 Aug. 20180.9741-0.0214
23 Aug. 20180.9955+0.0059
22 Aug. 20180.9896-0.0266
21 Aug. 20181.0162-0.0251
20 Aug. 20181.0413-0.0055
17 Aug. 20181.0468-0.0032
16 Aug. 20181.0500

Curs Valutar Azi

Vrei sa fii zilnic la curent cu variatiile valutare euro dolar? Iti recomandam sa vizitezi pagina dedicata curs valutar azi in care sunt afisate cotatii actualizate zilnic.

Preluare informatii

Ai un site sau blog pe care ai vrea sa afisezi informatiile de pe acest site? Iti punem la dispozitie un modul avansat de preluare informatii valutare ce poate fi personalizat. Acceseaza pagina de preluare curs valutar si vei gasi toate detaliile necesare.

Convertor Valutar

Cauti un calculator valutar avansat pentru schimb valutar care sa iti ofere si detalii despre TVA? Te invitam sa folosesti convertorul valutar disponibil online de pe acest site.

Informatii curs-valutar.ro

Cursul este preluat online de pe site-ul Bancii Nationale a Romaniei (BNR) si este actualizat la zi.

Cursul se actualizeaza in fiecare zi bancara la ora 13:05. Uneori pot exista intarzieri in afisarea cursului. Informatiile afisate pe acest site au caracter pur informativ. Cursul comunicat de catre BNR este valabil pentru ziua urmatoare. Convertorul foloseste implicit ultimul curs BNR disponibil si este setat pe EURO.

Termeni si conditii