Curs Valutar
Preluare curs valutar | Contact

Curs Realul brazilian

Afiseaza cursul Realul brazilian pentru intervalul si

Intervalul curent: 25 iulie 2019 - 27 ianuarie 2020.

Cursul mediu pentru Realul brazilian in intervalul selectat este 1.0502 lei

Cursul Realul brazilian maxim inregistrat este 1.1256 lei in data de 29 iulie 2019

Cursul Realul brazilian minim inregistrat este 1.0177 lei in data de 28 noiembrie 2019

Cursul valutar complet pentru realul brazilian

Cursul este exprimat in lei (RON) si se raporteaza la intervalul selectat

Data Valoare Variatie
27 Ian. 20201.0360+0.0056
23 Ian. 20201.0304+0.0074
22 Ian. 20201.0230-0.0042
21 Ian. 20201.0272-0.0075
20 Ian. 20201.0347+0.0077
17 Ian. 20201.0270+0.0013
16 Ian. 20201.0257-0.0131
15 Ian. 20201.0388+0.0037
14 Ian. 20201.0351-0.0145
13 Ian. 20201.0496-0.0030
10 Ian. 20201.0526-0.0054
9 Ian. 20201.0580+0.0027
8 Ian. 20201.0553+0.0031
7 Ian. 20201.0522+0.0034
6 Ian. 20201.0488-0.0175
3 Ian. 20201.0663+0.0063
31 Dec. 20191.0600+0.0044
30 Dec. 20191.0556-0.0019
27 Dec. 20191.0575+0.0004
24 Dec. 20191.0571+0.0081
23 Dec. 20191.0490-0.0062
20 Dec. 20191.0552-0.0001
19 Dec. 20191.0553+0.0015
18 Dec. 20191.0538-0.0003
17 Dec. 20191.0541+0.0104
16 Dec. 20191.0437-0.0012
13 Dec. 20191.0449+0.0039
12 Dec. 20191.0410+0.0009
11 Dec. 20191.0401-0.0015
10 Dec. 20191.0416-0.0003
9 Dec. 20191.0419+0.0130
6 Dec. 20191.0289+0.0054
5 Dec. 20191.0235-0.0018
4 Dec. 20191.0253+0.0038
3 Dec. 20191.0215-0.0024
2 Dec. 20191.0239-0.0127
29 Noi. 20191.0366+0.0189
28 Noi. 20191.0177-0.0080
27 Noi. 20191.02570
26 Noi. 20191.0257-0.0067
25 Noi. 20191.0324+0.0031
22 Noi. 20191.0293+0.0012
21 Noi. 20191.0281-0.0014
20 Noi. 20191.0295+0.0066
19 Noi. 20191.0229-0.0056
18 Noi. 20191.0285-0.0017
15 Noi. 20191.0302-0.0093
14 Noi. 20191.0395+0.0021
13 Noi. 20191.0374-0.0029
12 Noi. 20191.0403+0.0037
11 Noi. 20191.0366-0.0154
8 Noi. 20191.0520+0.0007
7 Noi. 20191.0513-0.0242
6 Noi. 20191.0755+0.0102
5 Noi. 20191.0653-0.0025
4 Noi. 20191.0678+0.0057
1 Noi. 20191.0621-0.0065
31 Oct. 20191.0686-0.0010
30 Oct. 20191.0696-0.0062
29 Oct. 20191.0758+0.0046
28 Oct. 20191.0712+0.0123
25 Oct. 20191.0589+0.0003
24 Oct. 20191.0586+0.0090
23 Oct. 20191.0496+0.0147
22 Oct. 20191.0349-0.0013
21 Oct. 20191.0362+0.0096
18 Oct. 20191.0266-0.0027
17 Oct. 20191.0293-0.0015
16 Oct. 20191.0308-0.0155
15 Oct. 20191.0463-0.0026
14 Oct. 20191.0489-0.0018
11 Oct. 20191.0507+0.0026
10 Oct. 20191.0481-0.0082
9 Oct. 20191.0563+0.0040
8 Oct. 20191.0523-0.0145
7 Oct. 20191.0668+0.0081
4 Oct. 20191.0587+0.0084
3 Oct. 20191.0503+0.0035
2 Oct. 20191.0468-0.0023
1 Oct. 20191.0491+0.0037
30 Sep. 20191.0454+0.0029
27 Sep. 20191.0425-0.0040
26 Sep. 20191.0465+0.0105
25 Sep. 20191.0360-0.0011
24 Sep. 20191.0371-0.0054
23 Sep. 20191.0425+0.0127
20 Sep. 20191.0298-0.0125
19 Sep. 20191.0423-0.0092
18 Sep. 20191.0515-0.0017
17 Sep. 20191.0532+0.0053
16 Sep. 20191.0479-0.0026
13 Sep. 20191.0505-0.0053
12 Sep. 20191.0558+0.0038
11 Sep. 20191.0520+0.0057
10 Sep. 20191.0463-0.0087
9 Sep. 20191.0550+0.0104
6 Sep. 20191.0446-0.0013
5 Sep. 20191.0459+0.0157
4 Sep. 20191.0302-0.0017
3 Sep. 20191.0319-0.0075
2 Sep. 20191.0394+0.0122
30 Aug. 20191.0272+0.0033
29 Aug. 20191.0239-0.0094
28 Aug. 20191.0333+0.0079
27 Aug. 20191.0254-0.0067
26 Aug. 20191.0321-0.0174
23 Aug. 20191.0495-0.0100
22 Aug. 20191.0595+0.0084
21 Aug. 20191.0511+0.0036
20 Aug. 20191.0475-0.0159
19 Aug. 20191.0634-0.0053
16 Aug. 20191.0687+0.0031
14 Aug. 20191.0656+0.0073
13 Aug. 20191.0583-0.0144
12 Aug. 20191.0727-0.0037
9 Aug. 20191.0764+0.0131
8 Aug. 20191.0633-0.0050
7 Aug. 20191.0683+0.0053
6 Aug. 20191.0630-0.0297
5 Aug. 20191.0927-0.0183
2 Aug. 20191.1110-0.0130
1 Aug. 20191.1240+0.0036
31 Iul. 20191.1204-0.0020
30 Iul. 20191.1224-0.0032
29 Iul. 20191.1256+0.0033
26 Iul. 20191.1223-0.0024
25 Iul. 20191.1247

Curs Valutar Azi

Vrei sa fii zilnic la curent cu variatiile valutare euro dolar? Iti recomandam sa vizitezi pagina dedicata curs valutar azi in care sunt afisate cotatii actualizate zilnic.

Preluare informatii

Ai un site sau blog pe care ai vrea sa afisezi informatiile de pe acest site? Iti punem la dispozitie un modul avansat de preluare informatii valutare ce poate fi personalizat. Acceseaza pagina de preluare curs valutar si vei gasi toate detaliile necesare.

Convertor Valutar

Cauti un calculator valutar avansat pentru schimb valutar care sa iti ofere si detalii despre TVA? Te invitam sa folosesti convertorul valutar disponibil online de pe acest site.

Informatii curs-valutar.ro

Cursul este preluat online de pe site-ul Bancii Nationale a Romaniei (BNR) si este actualizat la zi.

Cursul se actualizeaza in fiecare zi bancara la ora 13:05. Uneori pot exista intarzieri in afisarea cursului. Informatiile afisate pe acest site au caracter pur informativ. Cursul comunicat de catre BNR este valabil pentru ziua urmatoare. Convertorul foloseste implicit ultimul curs BNR disponibil si este setat pe EURO.

Termeni si conditii