Curs Valutar
Preluare curs valutar | Contact

Curs Realul brazilian

Afiseaza cursul Realul brazilian pentru intervalul si

Intervalul curent: 26 martie 2022 - 29 septembrie 2022.

Cursul mediu pentru Realul brazilian in intervalul selectat este 0.937 lei

Cursul Realul brazilian maxim inregistrat este 0.9902 lei in data de 23 septembrie 2022

Cursul Realul brazilian minim inregistrat este 0.8754 lei in data de 25 iulie 2022

Cursul valutar complet pentru realul brazilian

Cursul este exprimat in lei (RON) si se raporteaza la intervalul selectat

Data Valoare Variatie
29 Sep. 20220.9491-0.0137
28 Sep. 20220.9628+0.0098
27 Sep. 20220.9530-0.0191
26 Sep. 20220.9721-0.0181
23 Sep. 20220.9902+0.0215
22 Sep. 20220.9687+0.0011
21 Sep. 20220.9676+0.0145
20 Sep. 20220.9531+0.0136
19 Sep. 20220.9395-0.0015
16 Sep. 20220.9410-0.0134
15 Sep. 20220.9544+0.0062
14 Sep. 20220.9482-0.0025
13 Sep. 20220.9507+0.0127
12 Sep. 20220.9380+0.0074
9 Sep. 20220.9306+0.0027
8 Sep. 20220.9279-0.0063
7 Sep. 20220.9342-0.0062
6 Sep. 20220.94040
5 Sep. 20220.9404+0.0175
2 Sep. 20220.9229-0.0104
1 Sep. 20220.9333-0.0174
31 Aug. 20220.9507-0.0137
30 Aug. 20220.9644-0.0022
29 Aug. 20220.9666+0.0128
25 Aug. 20220.9538-0.0076
24 Aug. 20220.9614+0.0070
23 Aug. 20220.9544+0.0103
22 Aug. 20220.9441+0.0067
19 Aug. 20220.9374+0.0082
18 Aug. 20220.9292-0.0040
17 Aug. 20220.9332-0.0118
16 Aug. 20220.9450+0.0253
12 Aug. 20220.9197-0.0125
11 Aug. 20220.9322-0.0049
10 Aug. 20220.9371-0.0001
9 Aug. 20220.9372+0.0015
8 Aug. 20220.9357+0.0115
5 Aug. 20220.9242+0.0096
4 Aug. 20220.9146-0.0012
3 Aug. 20220.9158-0.0122
2 Aug. 20220.9280+0.0003
1 Aug. 20220.9277-0.0061
29 Iul. 20220.9338+0.0088
28 Iul. 20220.9250+0.0165
27 Iul. 20220.9085+0.0040
26 Iul. 20220.9045+0.0291
25 Iul. 20220.8754-0.0077
22 Iul. 20220.8831-0.0035
21 Iul. 20220.8866-0.0041
20 Iul. 20220.8907+0.0045
19 Iul. 20220.8862-0.0132
18 Iul. 20220.8994-0.0075
15 Iul. 20220.9069-0.0063
14 Iul. 20220.9132+0.0080
13 Iul. 20220.9052-0.0132
12 Iul. 20220.9184-0.0125
11 Iul. 20220.9309+0.0160
8 Iul. 20220.9149+0.0225
7 Iul. 20220.8924-0.0050
6 Iul. 20220.8974-0.0048
5 Iul. 20220.9022+0.0140
4 Iul. 20220.8882-0.0118
1 Iul. 20220.9000-0.0151
30 Iun. 20220.9151+0.0228
29 Iun. 20220.8923+0.0006
28 Iun. 20220.8917+0.0004
27 Iun. 20220.8913-0.0040
24 Iun. 20220.8953-0.0107
23 Iun. 20220.9060-0.0118
22 Iun. 20220.9178+0.0160
21 Iun. 20220.9018-0.0091
20 Iun. 20220.9109-0.0200
17 Iun. 20220.9309-0.0083
16 Iun. 20220.9392+0.0176
15 Iun. 20220.9216-0.0038
14 Iun. 20220.9254-0.0260
10 Iun. 20220.9514+0.0098
9 Iun. 20220.9416-0.0067
8 Iun. 20220.9483-0.0163
7 Iun. 20220.9646+0.0015
6 Iun. 20220.9631+0.0043
3 Iun. 20220.9588-0.0011
2 Iun. 20220.9599-0.0085
31 Mai 20220.9684-0.0020
30 Mai 20220.9704+0.0040
27 Mai 20220.9664+0.0089
26 Mai 20220.9575-0.0029
25 Mai 20220.9604+0.0016
24 Mai 20220.9588+0.0095
23 Mai 20220.9493+0.0018
20 Mai 20220.9475-0.0012
19 Mai 20220.9487-0.0033
18 Mai 20220.9520+0.0185
17 Mai 20220.9335-0.0045
16 Mai 20220.9380+0.0101
13 Mai 20220.9279+0.0049
12 Mai 20220.9230+0.0100
11 Mai 20220.9130+0.0052
10 Mai 20220.9078-0.0179
9 Mai 20220.9257-0.0051
6 Mai 20220.9308-0.0186
5 Mai 20220.9494+0.0014
4 Mai 20220.9480+0.0224
3 Mai 20220.9256-0.0198
2 Mai 20220.9454-0.0016
29 Apr. 20220.9470+0.0003
28 Apr. 20220.9467+0.0145
27 Apr. 20220.9322-0.0163
26 Apr. 20220.9485-0.0320
21 Apr. 20220.9805+0.0055
20 Apr. 20220.9750-0.0081
19 Apr. 20220.9831+0.0083
18 Apr. 20220.9748+0.0030
15 Apr. 20220.9718+0.0061
14 Apr. 20220.9657-0.0102
13 Apr. 20220.9759+0.0076
12 Apr. 20220.9683+0.0052
11 Apr. 20220.9631+0.0068
8 Apr. 20220.9563-0.0058
7 Apr. 20220.9621-0.0117
6 Apr. 20220.9738-0.0059
5 Apr. 20220.9797+0.0164
4 Apr. 20220.9633+0.0188
1 Apr. 20220.9445+0.0116
31 Mar. 20220.9329+0.0003
30 Mar. 20220.9326-0.0075
29 Mar. 20220.9401-0.0097
28 Mar. 20220.9498

Curs Valutar Azi

Vrei sa fii zilnic la curent cu variatiile valutare euro dolar? Iti recomandam sa vizitezi pagina dedicata curs valutar azi in care sunt afisate cotatii actualizate zilnic.

Preluare informatii

Ai un site sau blog pe care ai vrea sa afisezi informatiile de pe acest site? Iti punem la dispozitie un modul avansat de preluare informatii valutare ce poate fi personalizat. Acceseaza pagina de preluare curs valutar si vei gasi toate detaliile necesare.

Convertor Valutar

Cauti un calculator valutar avansat pentru schimb valutar care sa iti ofere si detalii despre TVA? Te invitam sa folosesti convertorul valutar disponibil online de pe acest site.

Informatii curs-valutar.ro

Cursul este preluat online de pe site-ul Bancii Nationale a Romaniei (BNR) si este actualizat la zi.

Cursul se actualizeaza in fiecare zi bancara la ora 13:05. Uneori pot exista intarzieri in afisarea cursului. Informatiile afisate pe acest site au caracter pur informativ. Cursul comunicat de catre BNR este valabil pentru ziua urmatoare. Convertorul foloseste implicit ultimul curs BNR disponibil si este setat pe EURO.

Termeni si conditii