Curs Valutar
Preluare curs valutar | Contact

Curs Realul brazilian

Afiseaza cursul Realul brazilian pentru intervalul si

Intervalul curent: 13 februarie 2019 - 19 august 2019.

Cursul mediu pentru Realul brazilian in intervalul selectat este 1.0914 lei

Cursul Realul brazilian maxim inregistrat este 1.1322 lei in data de 19 iulie 2019

Cursul Realul brazilian minim inregistrat este 1.0400 lei in data de 20 mai 2019

Cursul valutar complet pentru realul brazilian

Cursul este exprimat in lei (RON) si se raporteaza la intervalul selectat

Data Valoare Variatie
19 Aug. 20191.0634-0.0053
16 Aug. 20191.0687+0.0031
14 Aug. 20191.0656+0.0073
13 Aug. 20191.0583-0.0144
12 Aug. 20191.0727-0.0037
9 Aug. 20191.0764+0.0131
8 Aug. 20191.0633-0.0050
7 Aug. 20191.0683+0.0053
6 Aug. 20191.0630-0.0297
5 Aug. 20191.0927-0.0183
2 Aug. 20191.1110-0.0130
1 Aug. 20191.1240+0.0036
31 Iul. 20191.1204-0.0020
30 Iul. 20191.1224-0.0032
29 Iul. 20191.1256+0.0033
26 Iul. 20191.1223-0.0024
25 Iul. 20191.1247+0.0020
24 Iul. 20191.1227-0.0061
23 Iul. 20191.1288+0.0052
22 Iul. 20191.1236-0.0086
19 Iul. 20191.1322+0.0125
18 Iul. 20191.1197-0.0001
17 Iul. 20191.1198-0.0021
16 Iul. 20191.1219+0.0006
15 Iul. 20191.1213+0.0023
12 Iul. 20191.1190+0.0002
11 Iul. 20191.1188+0.0092
10 Iul. 20191.1096+0.0001
9 Iul. 20191.1095+0.0092
8 Iul. 20191.1003-0.0030
5 Iul. 20191.1033+0.0093
4 Iul. 20191.0940+0.0033
3 Iul. 20191.0907+0.0015
2 Iul. 20191.0892+0.0037
1 Iul. 20191.0855-0.0033
28 Iun. 20191.0888+0.0088
27 Iun. 20191.0800+0.0002
26 Iun. 20191.0798-0.0041
25 Iun. 20191.0839-0.0007
24 Iun. 20191.0846-0.0041
21 Iun. 20191.0887-0.0010
20 Iun. 20191.0897-0.0031
19 Iun. 20191.0928+0.0065
18 Iun. 20191.0863-0.0022
14 Iun. 20191.0885+0.0068
13 Iun. 20191.0817+0.0005
12 Iun. 20191.0812+0.0075
11 Iun. 20191.0737-0.0029
10 Iun. 20191.0766-0.0030
7 Iun. 20191.0796-0.0024
6 Iun. 20191.0820-0.0052
5 Iun. 20191.0872+0.0038
4 Iun. 20191.0834+0.0008
3 Iun. 20191.0826+0.0129
31 Mai 20191.0697-0.0048
30 Mai 20191.0745+0.0141
29 Mai 20191.0604+0.0083
28 Mai 20191.0521-0.0049
27 Mai 20191.0570+0.0040
24 Mai 20191.0530-0.0052
23 Mai 20191.0582+0.0026
22 Mai 20191.0556+0.0127
21 Mai 20191.0429+0.0029
20 Mai 20191.0400-0.0138
17 Mai 20191.0538-0.0069
16 Mai 20191.0607-0.0082
15 Mai 20191.0689+0.0065
14 Mai 20191.0624-0.0080
13 Mai 20191.0704-0.0025
10 Mai 20191.0729-0.0099
9 Mai 20191.0828+0.0131
8 Mai 20191.0697-0.0006
7 Mai 20191.0703-0.0084
6 Mai 20191.0787+0.0040
3 Mai 20191.0747-0.0086
2 Mai 20191.0833+0.0077
30 Apr. 20191.0756+0.0048
25 Apr. 20191.0708-0.0114
24 Apr. 20191.0822+0.0081
23 Apr. 20191.0741-0.0031
22 Apr. 20191.0772-0.0006
19 Apr. 20191.0778+0.0032
18 Apr. 20191.0746-0.0038
17 Apr. 20191.0784-0.0106
16 Apr. 20191.0890+0.0052
15 Apr. 20191.0838-0.0069
12 Apr. 20191.0907-0.0125
11 Apr. 20191.1032+0.0064
10 Apr. 20191.0968+0.0015
9 Apr. 20191.0953+0.0035
8 Apr. 20191.0918-0.0044
5 Apr. 20191.0962+0.0018
4 Apr. 20191.0944-0.0032
3 Apr. 20191.0976-0.0057
2 Apr. 20191.1033+0.0232
1 Apr. 20191.0801-0.0076
29 Mar. 20191.0877+0.0283
28 Mar. 20191.0594-0.0293
27 Mar. 20191.0887-0.0008
26 Mar. 20191.0895+0.0143
25 Mar. 20191.0752-0.0319
22 Mar. 20191.1071+0.0011
21 Mar. 20191.1060-0.0008
20 Mar. 20191.1068+0.0024
19 Mar. 20191.1044+0.0075
18 Mar. 20191.0969+0.0029
15 Mar. 20191.0940-0.0105
14 Mar. 20191.1045-0.0016
13 Mar. 20191.1061+0.0063
12 Mar. 20191.0998+0.0071
11 Mar. 20191.0927+0.0009
8 Mar. 20191.0918-0.0004
7 Mar. 20191.0922-0.0205
6 Mar. 20191.1127+0.0020
5 Mar. 20191.1107+0.0029
4 Mar. 20191.1078-0.0041
1 Mar. 20191.1119-0.0034
28 Feb. 20191.1153+0.0059
27 Feb. 20191.1094-0.0070
26 Feb. 20191.1164-0.0010
25 Feb. 20191.1174+0.0031
22 Feb. 20191.1143-0.0115
21 Feb. 20191.1258-0.0003
20 Feb. 20191.1261+0.0015
19 Feb. 20191.1246-0.0062
18 Feb. 20191.1308+0.0024
15 Feb. 20191.1284+0.0071
14 Feb. 20191.1213-0.0086
13 Feb. 20191.1299

Curs Valutar Azi

Vrei sa fii zilnic la curent cu variatiile valutare euro dolar? Iti recomandam sa vizitezi pagina dedicata curs valutar azi in care sunt afisate cotatii actualizate zilnic.

Preluare informatii

Ai un site sau blog pe care ai vrea sa afisezi informatiile de pe acest site? Iti punem la dispozitie un modul avansat de preluare informatii valutare ce poate fi personalizat. Acceseaza pagina de preluare curs valutar si vei gasi toate detaliile necesare.

Convertor Valutar

Cauti un calculator valutar avansat pentru schimb valutar care sa iti ofere si detalii despre TVA? Te invitam sa folosesti convertorul valutar disponibil online de pe acest site.

Informatii curs-valutar.ro

Cursul este preluat online de pe site-ul Bancii Nationale a Romaniei (BNR) si este actualizat la zi.

Cursul se actualizeaza in fiecare zi bancara la ora 13:05. Uneori pot exista intarzieri in afisarea cursului. Informatiile afisate pe acest site au caracter pur informativ. Cursul comunicat de catre BNR este valabil pentru ziua urmatoare. Convertorul foloseste implicit ultimul curs BNR disponibil si este setat pe EURO.

Termeni si conditii