Curs Valutar
Preluare curs valutar | Contact

Curs Realul brazilian

Afiseaza cursul Realul brazilian pentru intervalul si

Intervalul curent: 14 august 2017 - 16 februarie 2018.

Cursul mediu pentru Realul brazilian in intervalul selectat este 1.2067 lei

Cursul Realul brazilian maxim inregistrat este 1.2419 lei in data de 21 august 2017

Cursul Realul brazilian minim inregistrat este 1.1442 lei in data de 14 februarie 2018

Cursul valutar complet pentru realul brazilian

Cursul este exprimat in lei (RON) si se raporteaza la intervalul selectat

Data Valoare Variatie
16 Feb. 20181.1557-0.0048
15 Feb. 20181.1605+0.0163
14 Feb. 20181.1442-0.0010
13 Feb. 20181.1452-0.0054
12 Feb. 20181.1506-0.0052
9 Feb. 20181.1558-0.0065
8 Feb. 20181.1623-0.0033
7 Feb. 20181.1656+0.0183
6 Feb. 20181.1473-0.0076
5 Feb. 20181.1549-0.0218
2 Feb. 20181.1767+0.0016
1 Feb. 20181.1751-0.0009
31 Ian. 20181.1760-0.0099
30 Ian. 20181.1859-0.0024
29 Ian. 20181.1883-0.0007
26 Ian. 20181.1890-0.0058
25 Ian. 20181.1948+0.0044
23 Ian. 20181.1904-0.0003
22 Ian. 20181.1907+0.0061
19 Ian. 20181.1846+0.0043
18 Ian. 20181.1803-0.0003
17 Ian. 20181.1806-0.0063
16 Ian. 20181.1869+0.0116
15 Ian. 20181.1753-0.0139
12 Ian. 20181.1892-0.0133
11 Ian. 20181.2025+0.0111
10 Ian. 20181.1914-0.0130
9 Ian. 20181.2044+0.0093
8 Ian. 20181.1951+0.0054
5 Ian. 20181.1897+0.0027
4 Ian. 20181.1870+0.0029
3 Ian. 20181.1841+0.0093
29 Dec. 20171.1748-0.0015
28 Dec. 20171.1763-0.0056
27 Dec. 20171.1819-0.0016
22 Dec. 20171.1835-0.0004
21 Dec. 20171.1839-0.0035
20 Dec. 20171.1874-0.0009
19 Dec. 20171.1883-0.0027
18 Dec. 20171.1910+0.0155
15 Dec. 20171.1755-0.0083
14 Dec. 20171.1838-0.0085
13 Dec. 20171.1923+0.0013
12 Dec. 20171.1910-0.0019
11 Dec. 20171.1929-0.0059
8 Dec. 20171.1988-0.0166
7 Dec. 20171.2154+0.0068
6 Dec. 20171.2086+0.0048
5 Dec. 20171.2038+0.0034
4 Dec. 20171.2004-0.0192
29 Noi. 20171.2196+0.0093
28 Noi. 20171.2103+0.0072
27 Noi. 20171.2031-0.0140
24 Noi. 20171.2171-0.0020
23 Noi. 20171.2191+0.0050
22 Noi. 20171.2141-0.0025
21 Noi. 20171.2166+0.0066
20 Noi. 20171.2100+0.0090
17 Noi. 20171.2010+0.0119
16 Noi. 20171.1891+0.0088
15 Noi. 20171.1803-0.0291
14 Noi. 20171.2094-0.0082
13 Noi. 20171.2176-0.0060
10 Noi. 20171.2236-0.0012
9 Noi. 20171.2248+0.0046
8 Noi. 20171.2202-0.0029
7 Noi. 20171.2231+0.0294
6 Noi. 20171.1937-0.0136
3 Noi. 20171.2073-0.0010
2 Noi. 20171.2083+0.0007
1 Noi. 20171.2076+0.0049
31 Oct. 20171.2027-0.0178
30 Oct. 20171.2205+0.0190
27 Oct. 20171.2015-0.0028
26 Oct. 20171.2043-0.0001
25 Oct. 20171.2044-0.0034
24 Oct. 20171.2078-0.0184
23 Oct. 20171.2262-0.0037
20 Oct. 20171.2299+0.0034
19 Oct. 20171.2265-0.0095
18 Oct. 20171.2360+0.0083
17 Oct. 20171.2277-0.0088
16 Oct. 20171.2365+0.0127
13 Oct. 20171.2238+0.0024
12 Oct. 20171.22140
11 Oct. 20171.2214+0.0044
10 Oct. 20171.2170-0.0185
9 Oct. 20171.2355-0.0044
6 Oct. 20171.2399-0.0011
5 Oct. 20171.2410+0.0022
4 Oct. 20171.2388+0.0010
3 Oct. 20171.2378+0.0025
2 Oct. 20171.2353+0.0105
29 Sep. 20171.2248+0.0012
28 Sep. 20171.2236-0.0132
27 Sep. 20171.2368+0.0049
26 Sep. 20171.2319-0.0055
25 Sep. 20171.2374+0.0163
22 Sep. 20171.2211-0.0110
21 Sep. 20171.2321+0.0110
20 Sep. 20171.2211-0.0024
19 Sep. 20171.2235-0.0146
18 Sep. 20171.2381+0.0034
15 Sep. 20171.2347+0.0016
14 Sep. 20171.2331+0.0037
13 Sep. 20171.2294-0.0099
12 Sep. 20171.2393-0.0004
11 Sep. 20171.2397+0.0099
8 Sep. 20171.2298-0.0087
7 Sep. 20171.2385+0.0022
6 Sep. 20171.2363+0.0043
5 Sep. 20171.2320+0.0048
4 Sep. 20171.2272-0.0001
1 Sep. 20171.2273+0.0042
31 Aug. 20171.2231+0.0087
30 Aug. 20171.2144+0.0085
29 Aug. 20171.2059-0.0128
28 Aug. 20171.2187-0.0160
25 Aug. 20171.2347-0.0046
24 Aug. 20171.2393+0.0075
23 Aug. 20171.2318-0.0009
22 Aug. 20171.2327-0.0092
21 Aug. 20171.2419+0.0114
18 Aug. 20171.2305-0.0097
17 Aug. 20171.2402+0.0098
16 Aug. 20171.2304+0.0169
14 Aug. 20171.2135

Curs Valutar Azi

Vrei sa fii zilnic la curent cu variatiile valutare euro dolar? Iti recomandam sa vizitezi pagina dedicata curs valutar azi in care sunt afisate cotatii actualizate zilnic.

Preluare informatii

Ai un site sau blog pe care ai vrea sa afisezi informatiile de pe acest site? Iti punem la dispozitie un modul avansat de preluare informatii valutare ce poate fi personalizat. Acceseaza pagina de preluare curs valutar si vei gasi toate detaliile necesare.

Convertor Valutar

Cauti un calculator valutar avansat pentru schimb valutar care sa iti ofere si detalii despre TVA? Te invitam sa folosesti convertorul valutar disponibil online de pe acest site.

Informatii curs-valutar.ro

Cursul este preluat online de pe site-ul Bancii Nationale a Romaniei (BNR) si este actualizat la zi.

Cursul se actualizeaza in fiecare zi bancara la ora 13:05. Uneori pot exista intarzieri in afisarea cursului. Informatiile afisate pe acest site au caracter pur informativ. Cursul comunicat de catre BNR este valabil pentru ziua urmatoare. Convertorul foloseste implicit ultimul curs BNR disponibil si este setat pe EURO.

Termeni si conditii