Curs Valutar
Preluare curs valutar | Contact

Curs Realul brazilian

Afiseaza cursul Realul brazilian pentru intervalul si

Intervalul curent: 19 august 2016 - 21 februarie 2017.

Cursul mediu pentru Realul brazilian in intervalul selectat este 1.2763 lei

Cursul Realul brazilian maxim inregistrat este 1.3914 lei in data de 16 februarie 2017

Cursul Realul brazilian minim inregistrat este 1.1829 lei in data de 15 septembrie 2016

Cursul valutar complet pentru realul brazilian

Cursul este exprimat in lei (RON) si se raporteaza la intervalul selectat

Data Valoare Variatie
21 Feb. 20171.3882+0.0164
20 Feb. 20171.3718-0.0021
17 Feb. 20171.3739-0.0175
16 Feb. 20171.3914+0.0061
15 Feb. 20171.3853+0.0224
14 Feb. 20171.3629+0.0044
13 Feb. 20171.3585+0.0077
10 Feb. 20171.3508+0.0023
9 Feb. 20171.3485-0.0025
8 Feb. 20171.3510-0.0005
7 Feb. 20171.3515+0.0045
6 Feb. 20171.3470+0.0015
3 Feb. 20171.3455+0.0053
2 Feb. 20171.3402+0.0096
1 Feb. 20171.3306-0.0148
31 Ian. 20171.3454+0.0058
30 Ian. 20171.3396+0.0120
27 Ian. 20171.3276+0.0039
26 Ian. 20171.3237+0.0054
25 Ian. 20171.3183-0.0033
23 Ian. 20171.3216-0.0011
20 Ian. 20171.3227+0.0180
19 Ian. 20171.3047-0.0062
18 Ian. 20171.3109+0.0084
17 Ian. 20171.3025-0.0187
16 Ian. 20171.3212-0.0026
13 Ian. 20171.3238+0.0015
12 Ian. 20171.3223-0.0148
11 Ian. 20171.3371+0.0090
10 Ian. 20171.3281-0.0002
9 Ian. 20171.3283-0.0008
6 Ian. 20171.3291-0.0074
5 Ian. 20171.3365+0.0100
4 Ian. 20171.3265+0.0054
3 Ian. 20171.3211-0.0011
30 Dec. 20161.3222+0.0022
29 Dec. 20161.3200-0.0099
28 Dec. 20161.3299+0.0068
27 Dec. 20161.3231+0.0039
23 Dec. 20161.3192+0.0226
22 Dec. 20161.2966+0.0016
21 Dec. 20161.2950+0.0022
20 Dec. 20161.2928+0.0189
19 Dec. 20161.2739-0.0101
16 Dec. 20161.2840+0.0039
15 Dec. 20161.2801+0.0075
14 Dec. 20161.2726+0.0001
13 Dec. 20161.2725+0.0137
12 Dec. 20161.2588+0.0030
9 Dec. 20161.2558+0.0225
8 Dec. 20161.2333+0.0015
7 Dec. 20161.2318+0.0107
6 Dec. 20161.2211+0.0039
5 Dec. 20161.2172+0.0318
2 Dec. 20161.1854-0.0675
29 Noi. 20161.2529+0.0124
28 Noi. 20161.2405-0.0142
25 Noi. 20161.2547+0.0138
24 Noi. 20161.2409-0.0254
23 Noi. 20161.2663+0.0136
22 Noi. 20161.2527-0.0024
21 Noi. 20161.2551+0.0166
18 Noi. 20161.2385+0.0164
17 Noi. 20161.2221-0.0053
16 Noi. 20161.2274+0.0107
15 Noi. 20161.2167-0.0203
14 Noi. 20161.2370+0.0148
11 Noi. 20161.2222-0.0524
10 Noi. 20161.2746-0.0026
9 Noi. 20161.2772+0.0023
8 Noi. 20161.2749+0.0182
7 Noi. 20161.2567+0.0119
4 Noi. 20161.2448-0.0033
3 Noi. 20161.2481-0.0069
2 Noi. 20161.2550-0.0246
1 Noi. 20161.2796-0.0035
31 Oct. 20161.2831-0.0198
28 Oct. 20161.3029-0.0108
27 Oct. 20161.3137-0.0085
26 Oct. 20161.3222+0.0016
25 Oct. 20161.3206+0.0073
24 Oct. 20161.3133-0.0042
21 Oct. 20161.3175+0.0209
20 Oct. 20161.2966+0.0131
19 Oct. 20161.2835+0.0060
18 Oct. 20161.2775-0.0036
17 Oct. 20161.2811-0.0041
14 Oct. 20161.2852+0.0080
13 Oct. 20161.2772+0.0015
12 Oct. 20161.2757+0.0149
11 Oct. 20161.2608+0.0053
10 Oct. 20161.2555+0.0036
7 Oct. 20161.2519+0.0090
6 Oct. 20161.2429+0.0237
5 Oct. 20161.2192-0.0261
4 Oct. 20161.2453+0.0315
3 Oct. 20161.2138-0.0078
30 Sep. 20161.2216-0.0127
29 Sep. 20161.2343+0.0083
28 Sep. 20161.2260+0.0059
27 Sep. 20161.2201-0.0001
26 Sep. 20161.2202-0.0117
23 Sep. 20161.2319-0.0010
22 Sep. 20161.2329+0.0074
21 Sep. 20161.2255+0.0084
20 Sep. 20161.2171-0.0022
19 Sep. 20161.2193+0.0193
16 Sep. 20161.2000+0.0171
15 Sep. 20161.1829-0.0119
14 Sep. 20161.1948-0.0253
13 Sep. 20161.2201+0.0071
12 Sep. 20161.2130-0.0151
9 Sep. 20161.2281-0.0087
8 Sep. 20161.2368-0.0022
7 Sep. 20161.2390+0.0146
6 Sep. 20161.2244+0.0012
5 Sep. 20161.2232-0.0055
2 Sep. 20161.2287-0.0119
1 Sep. 20161.2406+0.0066
31 Aug. 20161.2340+0.0003
30 Aug. 20161.2337+0.0111
29 Aug. 20161.2226+0.0021
26 Aug. 20161.2205-0.0022
25 Aug. 20161.2227+0.0016
24 Aug. 20161.2211-0.0085
23 Aug. 20161.2296-0.0016
22 Aug. 20161.2312+0.0131
19 Aug. 20161.2181

Curs Valutar Azi

Vrei sa fii zilnic la curent cu variatiile valutare euro dolar? Iti recomandam sa vizitezi pagina dedicata curs valutar azi in care sunt afisate cotatii actualizate zilnic.

Preluare informatii

Ai un site sau blog pe care ai vrea sa afisezi informatiile de pe acest site? Iti punem la dispozitie un modul avansat de preluare informatii valutare ce poate fi personalizat. Acceseaza pagina de preluare curs valutar si vei gasi toate detaliile necesare.

Convertor Valutar

Cauti un calculator valutar avansat pentru schimb valutar care sa iti ofere si detalii despre TVA? Te invitam sa folosesti convertorul valutar disponibil online de pe acest site.

Informatii curs-valutar.ro

Cursul este preluat online de pe site-ul Bancii Nationale a Romaniei (BNR) si este actualizat la zi.

Cursul se actualizeaza in fiecare zi bancara la ora 13:05. Uneori pot exista intarzieri in afisarea cursului. Informatiile afisate pe acest site au caracter pur informativ. Cursul comunicat de catre BNR este valabil pentru ziua urmatoare. Convertorul foloseste implicit ultimul curs BNR disponibil si este setat pe EURO.

Termeni si conditii