Curs Valutar
Preluare curs valutar | Contact

Curs Realul brazilian

Afiseaza cursul Realul brazilian pentru intervalul si

Intervalul curent: 8 februarie 2018 - 14 august 2018.

Cursul mediu pentru Realul brazilian in intervalul selectat este 1.0954 lei

Cursul Realul brazilian maxim inregistrat este 1.1770 lei in data de 1 martie 2018

Cursul Realul brazilian minim inregistrat este 1.0126 lei in data de 6 iulie 2018

Cursul valutar complet pentru realul brazilian

Cursul este exprimat in lei (RON) si se raporteaza la intervalul selectat

Data Valoare Variatie
14 Aug. 20181.0519-0.0091
13 Aug. 20181.0610-0.0069
10 Aug. 20181.0679+0.0063
9 Aug. 20181.0616-0.0051
8 Aug. 20181.0667-0.0054
7 Aug. 20181.0721-0.0071
6 Aug. 20181.0792+0.0150
3 Aug. 20181.0642+0.0026
2 Aug. 20181.0616+0.0065
1 Aug. 20181.0551-0.0037
31 Iul. 20181.0588-0.0065
30 Iul. 20181.0653+0.0015
27 Iul. 20181.0638-0.0073
26 Iul. 20181.0711+0.0157
25 Iul. 20181.0554+0.0063
24 Iul. 20181.0491-0.0062
23 Iul. 20181.0553+0.0121
20 Iul. 20181.0432+0.0012
19 Iul. 20181.0420-0.0011
18 Iul. 20181.0431+0.0148
17 Iul. 20181.0283-0.0048
16 Iul. 20181.0331+0.0012
13 Iul. 20181.0319+0.0028
12 Iul. 20181.0291-0.0138
11 Iul. 20181.0429+0.0168
10 Iul. 20181.0261+0.0009
9 Iul. 20181.0252+0.0126
6 Iul. 20181.0126-0.0070
5 Iul. 20181.0196-0.0083
4 Iul. 20181.0279+0.0083
3 Iul. 20181.0196-0.0132
2 Iul. 20181.0328-0.0036
29 Iun. 20181.0364-0.0065
28 Iun. 20181.0429-0.0104
27 Iun. 20181.0533-0.0053
26 Iun. 20181.0586+0.0006
25 Iun. 20181.0580-0.0047
22 Iun. 20181.0627-0.0118
21 Iun. 20181.0745-0.0022
20 Iun. 20181.0767-0.0018
19 Iun. 20181.0785-0.0003
18 Iun. 20181.0788+0.0234
15 Iun. 20181.0554-0.0053
14 Iun. 20181.0607-0.0075
13 Iun. 20181.0682+0.0036
12 Iun. 20181.0646-0.0008
11 Iun. 20181.0654+0.0509
8 Iun. 20181.0145-0.0092
7 Iun. 20181.0237-0.0152
6 Iun. 20181.0389-0.0228
5 Iun. 20181.0617+0.0072
4 Iun. 20181.0545-0.0126
31 Mai 20181.0671-0.0054
30 Mai 20181.0725-0.0058
29 Mai 20181.0783-0.0047
25 Mai 20181.0830-0.0040
24 Mai 20181.0870+0.0040
23 Mai 20181.0830+0.0198
22 Mai 20181.0632+0.0101
21 Mai 20181.0531-0.0103
18 Mai 20181.0634-0.0037
17 Mai 20181.0671-0.0074
16 Mai 20181.0745+0.0036
15 Mai 20181.0709-0.0027
14 Mai 20181.0736-0.0204
11 Mai 20181.0940+0.0072
10 Mai 20181.0868-0.0125
9 Mai 20181.0993-0.0032
8 Mai 20181.1025-0.0030
7 Mai 20181.1055+0.0020
4 Mai 20181.1035+0.0092
3 Mai 20181.0943-0.0130
2 Mai 20181.1073-0.0057
30 Apr. 20181.1130+0.0025
27 Apr. 20181.1105+0.0153
26 Apr. 20181.0952-0.0008
25 Apr. 20181.0960-0.0082
24 Apr. 20181.1042-0.0115
23 Apr. 20181.1157-0.0038
20 Apr. 20181.1195+0.0056
19 Apr. 20181.1139+0.0103
18 Apr. 20181.1036+0.0043
17 Apr. 20181.0993+0.0016
16 Apr. 20181.0977-0.0093
13 Apr. 20181.1070-0.0122
12 Apr. 20181.1192+0.0146
11 Apr. 20181.1046-0.0006
10 Apr. 20181.1052-0.0352
5 Apr. 20181.1404+0.0057
4 Apr. 20181.1347-0.0083
3 Apr. 20181.1430+0.0010
2 Apr. 20181.1420-0.0011
30 Mar. 20181.1431+0.0042
29 Mar. 20181.1389+0.0091
28 Mar. 20181.1298-0.0012
27 Mar. 20181.1310-0.0015
26 Mar. 20181.1325-0.0089
23 Mar. 20181.1414-0.0159
22 Mar. 20181.1573+0.0099
21 Mar. 20181.1474-0.0058
20 Mar. 20181.1532-0.0037
19 Mar. 20181.1569+0.0054
16 Mar. 20181.1515-0.0055
15 Mar. 20181.1570+0.0008
14 Mar. 20181.1562-0.0019
13 Mar. 20181.1581-0.0050
12 Mar. 20181.1631+0.0043
9 Mar. 20181.1588-0.0012
8 Mar. 20181.1600-0.0073
7 Mar. 20181.1673+0.0033
6 Mar. 20181.1640+0.0010
5 Mar. 20181.1630-0.0031
2 Mar. 20181.1661-0.0109
1 Mar. 20181.1770+0.0043
28 Feb. 20181.1727+0.0008
27 Feb. 20181.1719+0.0065
26 Feb. 20181.1654+0.0020
23 Feb. 20181.1634+0.0051
22 Feb. 20181.1583-0.0036
21 Feb. 20181.1619-0.0061
20 Feb. 20181.1680+0.0065
19 Feb. 20181.1615+0.0058
16 Feb. 20181.1557-0.0048
15 Feb. 20181.1605+0.0163
14 Feb. 20181.1442-0.0010
13 Feb. 20181.1452-0.0054
12 Feb. 20181.1506-0.0052
9 Feb. 20181.1558-0.0065
8 Feb. 20181.1623

Curs Valutar Azi

Vrei sa fii zilnic la curent cu variatiile valutare euro dolar? Iti recomandam sa vizitezi pagina dedicata curs valutar azi in care sunt afisate cotatii actualizate zilnic.

Preluare informatii

Ai un site sau blog pe care ai vrea sa afisezi informatiile de pe acest site? Iti punem la dispozitie un modul avansat de preluare informatii valutare ce poate fi personalizat. Acceseaza pagina de preluare curs valutar si vei gasi toate detaliile necesare.

Convertor Valutar

Cauti un calculator valutar avansat pentru schimb valutar care sa iti ofere si detalii despre TVA? Te invitam sa folosesti convertorul valutar disponibil online de pe acest site.

Informatii curs-valutar.ro

Cursul este preluat online de pe site-ul Bancii Nationale a Romaniei (BNR) si este actualizat la zi.

Cursul se actualizeaza in fiecare zi bancara la ora 13:05. Uneori pot exista intarzieri in afisarea cursului. Informatiile afisate pe acest site au caracter pur informativ. Cursul comunicat de catre BNR este valabil pentru ziua urmatoare. Convertorul foloseste implicit ultimul curs BNR disponibil si este setat pe EURO.

Termeni si conditii