Curs Valutar
Preluare curs valutar | Contact

Curs Realul brazilian

Afiseaza cursul Realul brazilian pentru intervalul si

Intervalul curent: 15 octombrie 2023 - 18 aprilie 2024.

Cursul mediu pentru Realul brazilian in intervalul selectat este 0.9271 lei

Cursul Realul brazilian maxim inregistrat este 0.9556 lei in data de 8 noiembrie 2023

Cursul Realul brazilian minim inregistrat este 0.8841 lei in data de 17 aprilie 2024

Cursul valutar complet pentru realul brazilian

Cursul este exprimat in lei (RON) si se raporteaza la intervalul selectat

Data Valoare Variatie
18 Apr. 20240.8909+0.0068
17 Apr. 20240.8841-0.0188
16 Apr. 20240.9029-0.0094
15 Apr. 20240.9123-0.0037
12 Apr. 20240.9160+0.0016
11 Apr. 20240.9144+0.0011
10 Apr. 20240.9133+0.0033
9 Apr. 20240.9100+0.0044
8 Apr. 20240.9056-0.0004
5 Apr. 20240.9060-0.0018
4 Apr. 20240.9078-0.0029
3 Apr. 20240.9107-0.0047
2 Apr. 20240.9154-0.0034
1 Apr. 20240.91880
29 Mar. 20240.9188-0.0043
28 Mar. 20240.9231+0.0011
27 Mar. 20240.9220+0.0015
26 Mar. 20240.9205+0.0018
25 Mar. 20240.9187-0.0054
22 Mar. 20240.9241+0.0069
21 Mar. 20240.9172+0.0052
20 Mar. 20240.9120+0.0004
19 Mar. 20240.9116-0.0017
18 Mar. 20240.9133-0.0010
15 Mar. 20240.9143+0.0004
14 Mar. 20240.9139-0.0004
13 Mar. 20240.9143+0.0013
12 Mar. 20240.9130+0.0018
11 Mar. 20240.9112-0.0099
8 Mar. 20240.9211-0.0017
7 Mar. 20240.9228+0.0009
6 Mar. 20240.9219-0.0044
5 Mar. 20240.9263+0.0021
4 Mar. 20240.9242-0.0009
1 Mar. 20240.9251+0.0027
29 Feb. 20240.9224-0.0090
28 Feb. 20240.9314+0.0121
27 Feb. 20240.9193+0.0014
26 Feb. 20240.9179-0.0081
23 Feb. 20240.9260-0.0023
22 Feb. 20240.9283-0.0067
21 Feb. 20240.9350+0.0056
20 Feb. 20240.9294-0.0007
19 Feb. 20240.9301+0.0011
16 Feb. 20240.9290-0.0031
15 Feb. 20240.9321-0.0067
14 Feb. 20240.9388+0.0064
13 Feb. 20240.9324+0.0004
12 Feb. 20240.9320+0.0063
9 Feb. 20240.9257-0.0035
8 Feb. 20240.9292-0.0021
7 Feb. 20240.9313+0.0013
6 Feb. 20240.9300-0.0009
5 Feb. 20240.9309+0.0015
2 Feb. 20240.9294-0.0011
1 Feb. 20240.9305+0.0020
31 Ian. 20240.9285+0.0011
30 Ian. 20240.9274-0.0082
29 Ian. 20240.9356+0.0039
26 Ian. 20240.9317+0.0059
25 Ian. 20240.9258+0.0083
23 Ian. 20240.9175-0.0093
22 Ian. 20240.9268-0.0009
19 Ian. 20240.9277+0.0022
18 Ian. 20240.9255-0.0034
17 Ian. 20240.9289-0.0113
16 Ian. 20240.9402+0.0037
15 Ian. 20240.9365+0.0048
12 Ian. 20240.9317+0.0048
11 Ian. 20240.9269+0.0014
10 Ian. 20240.9255-0.0079
9 Ian. 20240.9334+0.0013
8 Ian. 20240.9321+0.0010
5 Ian. 20240.9311+0.0085
4 Ian. 20240.9226-0.0015
3 Ian. 20240.9241-0.0024
29 Dec. 20230.92650
28 Dec. 20230.9265-0.0076
27 Dec. 20230.9341+0.0111
22 Dec. 20230.9230-0.0003
21 Dec. 20230.9233-0.0094
20 Dec. 20230.9327+0.0049
19 Dec. 20230.9278+0.0069
18 Dec. 20230.9209-0.0012
15 Dec. 20230.9221-0.0045
14 Dec. 20230.9266-0.0028
13 Dec. 20230.9294-0.0022
12 Dec. 20230.9316-0.0047
11 Dec. 20230.9363-0.0014
8 Dec. 20230.9377-0.0034
7 Dec. 20230.9411+0.0072
6 Dec. 20230.9339+0.0068
5 Dec. 20230.9271-0.0095
4 Dec. 20230.9366+0.0064
29 Noi. 20230.9302+0.0027
28 Noi. 20230.9275+0.0023
27 Noi. 20230.9252-0.0037
24 Noi. 20230.9289+0.0012
23 Noi. 20230.9277-0.0028
22 Noi. 20230.9305-0.0047
21 Noi. 20230.9352+0.0079
20 Noi. 20230.9273-0.0134
17 Noi. 20230.9407-0.0017
16 Noi. 20230.9424+0.0015
15 Noi. 20230.9409-0.0043
14 Noi. 20230.9452-0.0031
13 Noi. 20230.9483+0.0052
10 Noi. 20230.9431-0.0032
9 Noi. 20230.9463-0.0093
8 Noi. 20230.9556+0.0027
7 Noi. 20230.9529+0.0098
6 Noi. 20230.9431+0.0007
3 Noi. 20230.9424-0.0009
2 Noi. 20230.9433+0.0087
1 Noi. 20230.9346+0.0119
31 Oct. 20230.9227-0.0135
30 Oct. 20230.9362-0.0070
27 Oct. 20230.9432+0.0009
26 Oct. 20230.9423+0.0018
25 Oct. 20230.9405+0.0097
24 Oct. 20230.9308-0.0019
23 Oct. 20230.9327+0.0051
20 Oct. 20230.9276-0.0048
19 Oct. 20230.9324-0.0011
18 Oct. 20230.9335-0.0007
17 Oct. 20230.9342+0.0069
16 Oct. 20230.9273

Curs Valutar Azi

Vrei sa fii zilnic la curent cu variatiile valutare euro dolar? Iti recomandam sa vizitezi pagina dedicata curs valutar azi in care sunt afisate cotatii actualizate zilnic.

Preluare informatii

Ai un site sau blog pe care ai vrea sa afisezi informatiile de pe acest site? Iti punem la dispozitie un modul avansat de preluare informatii valutare ce poate fi personalizat. Acceseaza pagina de preluare curs valutar si vei gasi toate detaliile necesare.

Convertor Valutar

Cauti un calculator valutar avansat pentru schimb valutar care sa iti ofere si detalii despre TVA? Te invitam sa folosesti convertorul valutar disponibil online de pe acest site.

Informatii curs-valutar.ro

Cursul este preluat online de pe site-ul Bancii Nationale a Romaniei (BNR) si este actualizat la zi.

Cursul se actualizeaza in fiecare zi bancara la ora 13:05. Uneori pot exista intarzieri in afisarea cursului. Informatiile afisate pe acest site au caracter pur informativ. Cursul comunicat de catre BNR este valabil pentru ziua urmatoare. Convertorul foloseste implicit ultimul curs BNR disponibil si este setat pe EURO.

Termeni si conditii